Matka zrobiła dziecku dziurę w policzku? Takie zdjęcie zamieściła na Facebooku [FOTO]

Zdjęcie 6-miesięcznej dziewczynki z przekłutym policzkiem rozeszło się niczym wirus na Facebooku, miało ponad 11 tysięcy wyświetleń i setki komentarzy. Jak się kończy ten szokujący manifest?

Enedina Vance Facebook

Facebookowa prowokacja

Enedina Vance napisała post o tej treści i opublikowała zdjęcie swojej córeczki z przebitym policzkiem: „Przekłułam mojej córce policzek! Wygląda tak ładnie, prawda? Wiem, że jej się spodoba! Będzie mi bardzo wdzięczna, kiedy już dorośnie! Jeśli zdecyduje, że jednak go nie chce, może go wyjąć, to nie problem. Jestem rodzicem, ona jest MOIM DZIECKIEM, zrobię z nią wszystko, co chcę! Podejmuje za nią wszystkie decyzje, aż do ukończenia przez nią 18. roku życia. Urodziłam ją, więc mam do tego pełne prawo. Nie potrzebuję niczyjej zgody, uważam że kolczyk w policzku jest super! To nie jest nadużycie ani przemoc. Byłaby, gdyby to było nielegalne, ale nie jest. Rodzice na całym świecie, codziennie decydują się na założenie dziecku kolczyków, to dokładnie to samo. MOJE DZIECKO, MOJE WYBORY. Takie są prawa rodziców. Nie oceniaj mojego rodzicielstwa, niech każdy wychowuje swoje dzieci według własnych zasad”.

Bardzo wiele osób wzięło ten post i zdjęcie dziecka z przebitym policzkiem za prawdziwe. Wiele ludzi skupiło się jedynie na fotografii i nie doczytało treści wiadomości do końca. Na samym dolne Enedina Vance poinformowała, że to zdjęcie jest fałszywe, wykonane w programie graficznym. Kobieta chciała sprowokować dyskusję na temat integrowania rodziców w ciało dziecka, przebijania uszu niemowlakom i wszelkich zmianach w wyglądzie najmłodszych.

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz