Koreański artysta tworzy minimalistyczne tatuaże ze zdjęć

Zobaczcie piękne przykłady tatuaży z dziećmi!

tatuaże

Tatuaże to dzisiaj wyraz kreatywności twórczej oraz ciekawego stylu. Jednak nie wszystkie tatuaże są ładne. Wielu tatuażystów nie jest w stanie odpowiednio doradzić osobom, które po raz pierwszy robią sobie trwały tatuaż, jak się za to zabrać i co by pasowało do ich stylu. Niestety, często pierwsze tatuaże są bardzo długo ukrywane, a nie jest to łatwa rzecz, jeśli wybrało się duży rozmiar bądź niekoniecznie bezpieczny wzór.

Są jednak tacy tatuażyści, którzy nie tylko tworzą dzieła, lecz też na pewno pomogą Ci dobrać dopasowany do Ciebie wzór. Jak ten koreański artysta, który inspirację czerpie... z rodzinnych zdjęć klienta.

W tej chwili zapewne w głowie zapala się czerwona lampka, a przed oczami przelatują Ci te okropne twarze zniekształconych dzieci czy napisy, których właściciele chętnie pozbyli się 3 dni po zrobieniu ich. Otóż nie. 

Tatuaże stworzone przez tattooer_dogy są monochromatyczne - zawierają głównie czarną, piękną kreskę, na wzór kształtów ze zdjęć. W taki oto sposób możecie nosić na ramieniu zdjęcie rodzinne z dzieciństwa w dobrym stylu. I nigdy nie będziecie się ich wstydzić.

Zaintrygowani? Zobaczcie najlepsze, naszym zdaniem, prace artysty!

 

AK

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz