Bikini dla mam: Dwie kobiety w zabawny sposób pokazują, jak idzie im wybieranie strojów kąpielowych [VIDEO]

To, że coś jest modne, wcale nie oznacza, że będzie praktyczne.

Kristin Hensley i Jen Smedley

Sezon letni zbliża się wielkimi krokami. Dla wielu rodzin oznacza to urlop nad polskim morzem lub w zagranicznych kurortach. Bez względu na miejsce każda mama stoi przed niezaprzeczalnym wyborem kostiumu kąpielowego. Wiele kobiet nie czuje się komfortowo w swoim ciele ze względu na pociążowe kilogramy czy rozstępy, więc próbuje zakryć to jednoczęściowymi kostiumami. W kwestii strojów kąpielowych postanowiły wypowiedzieć się Kristin Hensley i Jen Smedley. Kobiety są mamami i twórczyniami internetowej serii „#IMOMSOHARD”. W swoim najnowszym video, które pojawiło się na ich facebookowym fanpage’u, w humorystyczny sposób poruszyły ten ważny dla każdej mamy temat.

W zabawnym filmie, który obejrzało ponad 14 milionów ludzi obie mamy mierzą stroje kąpielowe w różne wzory i z różnymi wycięciami. Niektóre z nich wyglądają naprawdę modnie, ale to wcale nie oznacza, że są praktyczne. W trakcie swojego pokazu mody kobiety wyjaśniły, że ciężko byłoby nosząc taki strój zdyscyplinować dziecko na plaży, gonić malucha po piasku czy pomóc mu zebrać wszystkie zabawki. Następnie dodały, że ważne jest przede wszystkim, by nosić nie to co jest modne, a to co wygodne i dobrze się przy tym bawić.

„Nikt nie sądzi, że to wygląda idealnie.” – powiedziała Jen. „Po prostu idźmy na plażę.”.

Kristin przyznała, że chciałaby przekazać taki zdrowy sposób myślenia swojej córce.

„Chcę żeby moja córka kochała swoje życie i siebie. Nie będzie tego robić dlatego, że jej tak mówię, a dlatego, że tak ją nauczę.” – zakończyła Hensley.

Zobaczcie przezabawny filmik tych dwóch mam!

kp

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz