Brzuszek księżnej Kate jest już widoczny. W której ciąży prezentowała się najlepiej?

Stan błogosławiony chyba służy księżnej Kate...

księżna Kate

 

Do marca coraz bliżej i księżna Kate jest już w lepszej formie niż na początku ciąży. Upiorne mdłości odpuściły, a para książęca z niecierpliwością wyczekuje narodzin kolejnego maluszka. Wraz z nimi czeka cały świat. Nic więc dziwnego, że ogromną furorę wzbudziło pierwsze od dłuższego czasu publiczne wystąpienie Kate. Ciążowy brzuszek jest już całkiem widoczny, a przyszła mama mimo bardzo ciężkich pierwszych tygodni wygląda na szczęśliwą.

Księżna pojawiła się na spotkaniu akcji "Heads together", która zajmuje się pomaganiem osobom z zaburzeniami psychicznymi i obalaniem mitów na ich temat. W obecności przyszłej królowej uhonorowano zasłużonych pracowników z branży zdrowia psychicznego. W błękitnej, koronkowej sukience Temperley London Kate wyglądała bardzo szykownie i kobieco. Przed nią jeszcze kilka miesięcy z maleństwem w brzuchu i mamy nadzieję, że przeminą w zdrowiu i pogodzie ducha!

Na kolejnych stronach trochę wspomnień, czyli zdjęcia księżnej Kate z dwóch poprzednich ciąż. Jak uważacie, w której z nich wyglądała najkorzystniej?

 

zg

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Uytrw
2017-10-14 20:00:21

Z małą Charlotte najlepiej A najgorzej 1 ciąży

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz