Księżniczka Charlotte jest więcej warta... niż jej brat, książę George?

Chodzi tutaj o szacowaną wartość, jaką zazwyczaj szacuje się wartość wszystkich członków rodziny królewskiej.

charlotte

Nie jest to niczym nowym - od zawsze szacuje się wartość reklamową osób znanych na całym świecie, w tym członków rodzin królewskich oraz celebrytów.

W tym zestawieniu są od urodzenia dzieci księcia Williama i księżnej Kate. Jednak jak się ostatnio okazało... księżniczka Charlotte jest dla reklamodawców dużo więcej warta, niż jej starszy brat. Jak to możliwe?

Reader's Digest oszacował, że rodzina królowej Elżbiety II jest warta wiele milionów dolarów. Zarówno książę William, jak i książę Harry są stawiani na równi, za to królewskie dzieci są w stanie przyćmić wszystkie te liczby, pod względem szacunkowej wartości dla gospodarki Wielkiej Brytanii.

Zarówno księżniczka Charlotte, jak i jej brat, książę George mają zdolność napędzania sprzedaży bez kiwnięcia palcem. To właśnie dzięki temu eskaluje się ich szacowany majątek. Cokolwiek noszą królewskie dzieci bądź jakimi zabawkami się bawią, wyprzedają się na pniu, zupełnie jak niedawno dość sławny "efekt Kate". Teraz okazuje się, że księżniczka przebija w tym swojego brata, bo... powstał "efekt Charlotte". Podobnie w przypadku jej mamy, wszystko, co jest związane z księżniczką, jest zgarniane z półek w przeciągu kilku godzin. Dodatkowo, to pojawienie się księżniczki wzbudza większe emocje, niż pojawienie się jej brata.

To oznacza, że wartość netto księcia George'a mierzona wartością dla brytyjskiej gospodarki jest szacowana na... około 3,6 miliarda dolarów, a księżniczka Charlotte - ponad 5 miliardów dolarów.

Czy to nie są zawrotne kwoty jak na tak małe dzieci?

 

AK

Źródło: inquisitr.com

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz