Kobiety na świecie coraz częściej proszą o `łagodne cesarskie cięcie` [FOTO]

Rodzące w końcu mają do wyboru opcję, która pozwala im doświadczać wielu aspektów naturalnego porodu, nawet w obliczu potencjalnego zagrożenia.

naturalne cesarskie cięcie

Dla wielu matek nie ma piękniejszego i bardziej emocjonującego wydarzenia, niż pierwsze spotkanie z dzieckiem. Czasami moment ten zostaje opóźniony przez cesarskie cięcie. Tradycyjnie matki, które nie mogą rodzić naturalnie są niejako odsunięte od porodu własnego dziecka. Maluszka widzą przez przezroczystą płachtę albo dopiero po zakończeniu operacji. Często wystarczyć im musi tylko szybko zrobione zdjęcie. Na całe szczęście nawet cesarskie cięcie może być bardziej intymnym i wzruszającym doświadczeniem. Wiele kobiet prosi o łagodne cesarskie cięcie, a lekarze uważają, że ta nowa metoda porodu może pozwala mamom szybciej stworzyć więź z dzieckiem.

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
2017-06-19 19:30:53

Ja miałam zaplanowane cc i nie wspominam źle. Maluszek chwile po wyjeciu został zbliżony mi do twarzy w momencie jak mnie szyli. Potem położna wyniosła malucha do taty na korytarz. Przez 4h leżał obok mnie w łóżeczku a pozniej juz go tulilam. Żadnych problemów z laktacja nie miałam

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz