Barbie jako współczesna mama - jak wygląda jej życie? Możesz podejrzeć ją na Instagramie! [FOTO]

Zastanawiasz się, jaką mamą byłaby Barbie? Teraz z bliska możesz zobaczyć jej idealne życie.

barbie instagram

Barbie to dla wielu dorosłych już kobiet lalka z dzieciństwa. Marzyło o niej wiele dziewczynek, ale nie każda mogła ją mieć. Ta, która mogła pochwalić się Barbie i akcesoriami była jednocześnie najbardziej uwielbiana i znienawidzona przez rówieśniczki. Mimo tylu lat i pokoleń oraz ewolucji, która dotknęła nawet Barbie, lalka ta dalej króluje i jest jedną z najbardziej pożądanych przez dzieci zabawek.

Zawsze idealnie uczesana, z nienaganną figurą i długimi nogami, z szafą pełną pięknych strojów i przystojnym partnerem – życie Barbie musi być doskonałe! Twórczość anonimowego geniusza pozwala nam bliżej przyjrzeć się codzienności tej kultowej lalki. Barbie o imieniu Tiff razem z mężem Kenem wychowuje dwójkę dzieci: Kelly i Wyatta. Jej instagramowe konto śledzi ponad 26 tysięcy użytkowników.

„Zaczęłam od historii Tiff krok po kroku. Kiedy zaczynałam nie planowałam, że wyjdzie za mąż, będzie mieć dzieci. Właściwie to nie planowałam niczego – tak po prostu wyszło.” – wyjaśniła założycielka i pomysłodawczyni przedstawienia życia Barbie. „Kiedy kupiłam Kena pomyślałam, że mogłabym dać jej chłopaka. Potem Ken się oświadczył, był ślub, dzieci.”.

Każde zdjęcie opublikowane na Instagramie Tiff jest tak niesamowite, że zapewne wiele dorosłych kobiet marzy o wygrzebaniu swoich lalek z piwnicy. Ile zajmuje zrobienie jednej fotografii? Jak przyznała twórczyni potrzebuje około godziny, by ustawić scenę, zrobić zdjęcie, edytować je i wymyślić kreatywny podpis. Robienie zdjęć sprawia jej frajdę, ale najbardziej lubi ujęcia w ciąży: „Ciężko jest wybrać, bo lubię wszystkie zdjęcia, które publikuję. Gdybym nie lubiła ich to bym po prostu ich nie publikowała. Moim ulubionym motywem jest najprawdopodobniej ciąża. To najfajniejsze zdjęcia do robienia i publikowania.”.

Tiffany nie rożni się niczym od kobiet, które publikują swoje zdjęcia na Instagramie. Jak każda współczesna mama miała fotografa podczas porodu i zdecydowała się na sesję zdjęciową, by ogłosić kolejną ciążę. Używała nawet masła kakaowego, by zapobiec rozstępom podczas ciąży.

Twórczyni konta Barbie przyznała, że nowe pomysły zyskuje dzięki odkrywaniu świata. Wychodzi na ulicę, obserwuje ludzi, rodziców, a następnie wszystkie sceny odtwarza przed aparatem.

„Staram się, by zdjęcia były jak najbardziej realne. Chcę, by ludzie mogli się do nich odnieść, by czuli przywiązanie do rodziny Tiff i mieli wrażenie, że ją naprawdę znają.” – zakończyła anonimowa autorka.

By przekonać się, jak wyglądała ciąża Barbie i jaką jest mamą, zobacz zdjęcia w naszej galerii! >>>

kp

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
2017-06-16 16:08:50

Ale żałosne

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz