Lekarze chcieli, by usunęła troje dzieci z pięcioraczków, których się spodziewała. Czy to zrobiła?

Może w obliczu coraz większej `mody` na aborcję selektywną historia Susan zainspiruje innych, by taka metoda przestała być jedną z opcji.

Susan Thompson, w obliczu coraz częściej pojawiającego się ruchu, który toleruje selektywną aborcję, postanowiła wypowiedzieć się na Facebooku na ten temat. Kobieta zdecydowała się na podzielenie się swoją historią, która wydarzyła się 20 lat wcześniej. Gdy kobieta miała zaledwie 28 lat dowiedziała się, że jest w ciąży z pięcioraczkami. Lekarz od razu doradził jej aborcję selektywną i zmniejszenie ciąży do trzech, a najlepiej dwóch płodów, by zwiększyć ich szanse na przeżycie. Jednak Susan i jej mąż nie chcieli nawet o tym słyszeć. Wierzyli, że skoro Bóg dał i m tyle dzieci, zadba o ich zdrowie i życie. Cały proces namawiania przez lekarzy trwał kilka miesięcy, ale Susan i jej mąż byli nieugięci. "20 lat później patrzę wstecz i nie mogę wyobrazić sobie naszego życia bez nich." – przyznała Susan w poście na Facebooku.

Po ukończeniu szkoły średniej trójka jej dzieci poszła do szkoły wojskowej, a dwójka zainteresowała się medycyną. "Wszyscy to odpowiedzialni dorośli, którzy (...) czynią ten świat lepszym miejscem." – zapewniła dumna matka. "Wybrałam ratowanie ich życia, a teraz oni ratują życia innych.".

Oprócz historii, Susan podzieliła się zdjęciami. Jedno przedstawia zdjęcie z badania USG, na którym widać 5 płodów, a na drugim widać szczęśliwą piątkę, która właśnie ukończyła szkołę średnią. Może w obliczu coraz większej "mody" na aborcję selektywną, historia Susan zainspiruje innych, by taka metoda przestała być jedną z opcji.

kp

 

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

iksowa
2016-11-02 15:34:54

Miałam duży problem ponieważ od 1.5 roku miałam depresję i moj stan się pogarszał z dnia na dzień. Zjadałam mnóstwo tabletek żeby sobie coś zrobić ale to nic nie dawało przez moją depresję i nerwicę nie miałam równy rok okresu. W desperacji szukałam pomocy wszedzie gdzie się dało. Trafiłam przypadkiem na stronę energiaduchowa.co.pl i zamówiłam oczyszczenie aury. Choć byłam sceptyczna – podziałało. Moje życie w końcu nabrało rumieńców, wstaję rano i chce mi ... się żyć. Czytaj więcej...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz