List od jednej z Mam: `Mam już dość tematu ciąży i porodu Anki Lewandowskiej!`

Niektórzy mają już serdecznie dość. Czy słusznie?

Anna Lewandowska

Drogie Mamusie i drogie Media,

Mam już dość tematu ciąży i porodu Anki Lewandowskiej! Ile można brać udział w tej szopce.

Sama w ciąży byłam 2 razy i choć wiem, co oznacza chęć dzielenia się radosną nowiną, to ja nie zaczepiałam każdego obcego i nie mówiłam, że jestem w ciąży, nie spamowałam wszystkich na Facebooku. No i oczywiście nikt aż tak się moją ciążą nie podniecał.

Kiedy Lewandowski wsadził piłkę pod bluzkę wszyscy się ucieszyli, no fajnie chłopak się podzielił nowiną... tyle że właśnie tamtej chwili zaprosił do swojego domu i postanowił zrobić show z ciąży swojej partnerki.

A media zachęcone łykały, każdą forteczkę, każdego newsika z Instagrama, a rzesze Polaków klikały. I niby każdy ma dość, ale dalej klika ... przeczytam, co Ania kupiła dla maluszka, a chyba dziewczynka, a może jednak chłopczyk... I tak każdy z nas wziął udział w skrzętnie zaplanowanym ruchu marketingowym!

Klikajcie dalej, a kasa będzie spływać do Państwa Lewandowskich: ćwiczenia dla ciężarnych, zaraz będzie dieta i ćwiczenia po porodzie. Już teraz Lewandowscy z lodówki niemalże wychodzą. Zaraz zacznie się reklamowanie produktów dla dzieci i Ania znawczyni ciała po porodzie, dziecka, wychowania ... Robert perfekcyjny tata ...

Myśleliście, że po porodzie się skończy? Moi drodzy to dopiero się zaczyna, Państwo L. zdecydowanie bardziej elegancko, niż kim Kardashian wkręcili wszystkich i skrzętnie zbudowali zainteresowanie i teraz będą na tym zarabiać.

Ja się wypisuję!

Aga

(pisownia oryginalna - przyp. redakcji)

Przeczytaj też: Sławne mamy, które swoje ciąże zachowały dla siebie >>>

***

Kochane Mamy, na Wasze listy czekamy pod adresem: redakcja@supermamy.pl. Najciekawsze z nich opublikujemy.

Komentarze (102)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
2017-05-09 09:17:03

szczerze rzygac się już tym chce nie muszę czytać tyle tylko ze gdzie nie wejdę wszędzie o tym trąbią. ich dziecko nie jest jakieś nadzwyczajne jest takie jak każde. Nawet w Niemczech tak nie szaleli na wieść ze urodziła. Napewno powstaną programy ciało po ciąży i inne na kopy tego w Internecie. to tylko ludzie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Ona
2017-05-09 08:03:25

Lewandowska urodzila

Zazdrosna? Jak się nie podoba to nie czytaj tylko się dziećmi zajmij.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Dominik Golab
2017-05-08 11:03:53

Droga Pani , dobra rada . Lepiej wziąć sie do roboty niż czytać , a potem pisać pierdoły . Pozdrawiam i życzę powodzenia

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
klucha123
2017-05-08 09:22:35

boże co za żenada , to normalne że jeżeli ktoś z świata show biznesu będzie miało dziecko to robi sie dookoła tej osoby < partnrów > szum i jeżeli maja taka ochote to wykorzystuja ten rosgłos do swoich własnych spraw . Tak zrobili też Lewandowscy , nie widze problemu jezeli nie ma sie ochoty o czyms czytac to sie nie czyta jak pełno jest tego w telewizji to po prostu przełącz na inny program byle by sie na to nie natykac .. mnie osobiście bardziej irytuja mamusie na fejsie któ ... re od samego początku dodaja zdjecia a to z usg a to tuz po narodzinach i po tysiac zdjec codziennie bo przecież trzeba sie pochwalić swoim malestwem to moim zdaniem jest bardziej wkurzajace niz tacy lewandowscy którzy maja swoje 5 min :) Czytaj więcej...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Hoody77
2017-05-07 21:10:37

To że urodziła to super. Ale tu nie idzie tylko o to że piszą, i niektórzy mówią nie chcesz nie czytaj. Istnieje jeszcze telewizja tam też pełno Lewandowskich. W Polsce rodzą się tysiące dzieci, umierają tysiące ludzi. A pitoli się o wybranych. Wzmianka ok ale nie przez tydzień lub dłużej.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2017-05-07 19:06:20

Ale jak nie chcecie o tym czytać to nie czytajcie a nie robicie problem którego nie ma. Nigdy Ania nie obnosiła się z ciążka, nie robiła multum zdjęć ani nic w tym stylu. Ogarnijcie czachy bo to jest zazdrość. Skoro wam to przeszkadza, to nie komentujecie nie czytajcie i elo.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Hoody77
2017-05-07 21:13:51

To co telewizję też przestać oglądać? Tam też tego sporo. To ludziom nie przeszkadza i każdy życzy im dobrze. Ale wszystko z umiarem.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2017-05-07 16:26:22

To nie jest ból dupy zakompleksionej matki.. to jest zdrowy rozsądek.. bo Państwo Lewandowscy zachowują się, jakby byli kimś nie wiadomo ważnym na tym świecie i odgrywali znaczącą rolę.. Lepiej niech się skupia na tym, żeby nie niszczyć dziecku jemu życia os narodzin.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2017-05-07 16:15:04

A ja lubie poczytać a jak ktoś nie lubi niech nie czyta proste i logioczne jak mnie coś nie interesuję to omijam nie komentuje.czy to tak ciężko?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
majka
2017-05-07 12:59:04

panatwo lewandowscy juz dawno zaczeli niszczyc zycie swojej corce robiac z niej mala rozpieszczona gwiazde jaka jest dla przykladu julia wroblewska... wspolczuje malej klarze lewandowskiej bycia slawna

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
yyy
2017-05-07 12:16:25

Popieram Lewandowscy NUUUDAAAAAAAAAAAA

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz