Macierzyńskie rozterki [RYSUNKI]

Rodzicielstwo z pewnością jest pełne wzlotów i upadków!

macierzyństwo

Heloise Weiner jest mamą trzech chłopców, w ubiegłym roku zaczęła "zbierać wspomnienia" słodkich, zabawnych i bolesnych chwil z życia mamy. Zrobiła to w formie rysunków. Tworzenie komiksów pomogło jej znaleźć jaśniejszą stronę niektórych sytuacji, zwłaszcza gdy walczyła z depresją poporodową. "Cieszę się tworząc coś, z czym mogą się identyfikować inni rodzice" mówi Heloise. 

Mama trzech chłopców dzięki komiksom jest także odważniejsza "Komiksy, pomagają mi powiedzieć to, czego nie miałabym odwagi powiedzieć w prawdziwym życiu. W rzeczywistości jestem bardzo nieśmiała! Posiadanie trójki dzieci także miało wpływ na moją pewność siebie."

Heloise ma nadzieję, że jej komiksy wywołają uśmiech u niejednego rodzica. "Chcę pokazać, wzloty i upadki, dobre i złe chwile rodzicielstwa. Czasami jest trudno, czasami jesteś zmęczona, ale bycie mamą to także dobra zabawa!"

Zobaczcie rysunki Heloise >>>

Komentarze (2)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

ELF
2016-05-10 10:30:48

re: Macierzyńskie rozterki [RYSUNKI]

zużyte

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2016-05-09 19:18:51

re: Macierzyńskie rozterki [RYSUNKI]

5 strona... Tak bardzo prawdziwe :/ . Takie wy... włoki, nierządnice chodzą sobie po mieście w miniówach i skąpych bluzeczkach z cyckami na wierzchu i nikt nic nie powie, jeszcze będą się ślinić. A do takiej matki karmiącej dziecko to od razu będą leciały obelgi i krzywe spojrzenia, "co tu robisz?" "wynocha z tym dzieckiem" itp.. Żałosne co tu się wyrabia, żeby karmiące matki nie mogły publicznie nakarmić dziecko, a takie coś z dupą i cyckami na wierzchu będzie bezkarnie ... łaziło. I żeby nie było, nie jestem żadną z tych dwóch, bo mam dopiero 19 lat, więc nie mam dziecka, ale mnie to wkurza, że zwyczajna karmiąca kobieta nie może zwyczajnie publicznie np. w metrze czy w restauracji nakarmić swoje dziecko, a taka tirówa będzie łaziła bez żadnego okrycia publicznie. Czytaj więcej...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz