Maddie Ziegler w teledyskach - artyzm czy nadmierna seksualizacja dziecka?

Maddie Ziegler to 12-latka, znana z artystycznych teledysków Sii. Wydźwięk teledysków jest mocno kontrowersyjny. Niektórzy mówią, że są one pożywką dla pedofili.

Maddie Ziegler

Maddie Ziegler to 12-latka, znana z artystycznych teledysków Sii. Wydźwięk teledysków skłócił niemal cały internet. Jedni widzą w nim molestowanie dzieci, inni po prostu taniec. Dziewczynka w cielistym body i blond peruce budzi wiele kontrowersji, zwłaszcza w duecie z dorosłym mężczyzną.

Kim jest Maddie?

Pochodzi ze Stanów Zjednoczonych i jest profesjonalną tancerką i jak twierdzą jej rodzice, tańczy odkąd ukończyła dwa lata. Dwunastolatka pozuje do sesji zdjęciowych i wspólnie z młodszą siostrą posiada własną kolekcję ubrań The Maddie & Mackenzie Collection. Maddie jest uczennicą Abby Lee Dance Company. Brała udział w reality show Dance Moms. Prawdziwą sławę przyniósł jej występ w teledyskach do utworów Sii pt. „Chandelier” oraz „Elastic Heart”. Maddie Ziegler jest utalentowana tanecznie i aktorsko (niektórzy internauci określają je mianem „przeciętnych”). Rodzice dziewczynki mają polskie pochodzenie.

 

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
2015-05-21 15:46:01

re: Maddie Ziegler w teledyskach - artyzm czy nadmierna seksualizacja dziecka?

Jak dla mnie to tylko osoby o nieco "nieczystych" myślach widzą tam pedofilię itp. Dla mnie od początku było jasne czego dotyczy teledysk. Tu przeszkadza zbyt skąpy strój dziewczynki, że obcisły i że tańczy tak czy siak, tylko że dzieci na co dzień się tak widzi, często zakłada się na nie jak najmniej, jakby taki pedofil chciał to by sobie poszedł i popatrzył na plaży na całkiem nagie dzieci, tam rodzice nie przeszkadza już nagość dziecka. Moja 9 letnia siostra uwielbia ... teledysk Chandelier, często próbuje tańczyć jak Maddie i jest zahipnotyzowana widząc teledysk w telewizji, skoro ona nie widzi w tym nic złego dlaczego dorosły ma widzieć?! Jestem ciekawa dlaczego nie doczepią się do nagości dorosłych ludzi w teledyskach, do którego mają dostęp dzieci... Czytaj więcej...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz