Magia porodu (ZDJĘCIA)

To najprawdopodobniej najpiękniejsze zdjęcia z porodowych sesji, jakie kiedykolwiek widziałaś.

poród

O tym, że poród to przeżycie silne, głębokie, a często nawet mistyczne, nie trzeba mówić żadnej mamie. Każda z nas, nawet, gdy bardzo cierpiała, nawet, jeśli rodziła przez cesarskie cięcie, potwierdzi, że podczas tego niezwykłego wydarzenia stało się coś, co trudno wyrazić słowami. O porodzie mówi się: rytuał przejścia. Tak, to dobre określenie. Od tego momentu, który jest tak silnym akcentem w życiu każdej kobiety, już nic nie jest takie samo.

Próbują pokazać to na zdjęciach fotografowie, których miejscem pracy są porodówki. DALEJ obejrzyjcie zdjęcia ukazujące, jak niewyobrażalnie pięknym zjawiskiem są narodziny dziecka.

Komentarze (5)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

matka
2015-07-29 12:21:57

re: Magia porodu (ZDJĘCIA)

W fizjologii nie ma nic pięknego niestety. Piękne jest to co czujemy chwilę po porodzie - ogrom emocji,pierwsze spojrzenie na dziecko, szczęście, wzruszenie, ulga, bezmiar miłości do maleństwa.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2015-07-24 20:34:08

re: Magia porodu (ZDJĘCIA)

Nic pięknego w tym bólu nie widzę...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
paulina
2015-07-23 20:11:22

re: Magia porodu (ZDJĘCIA)

dla każdej prawdziwej (!) matki poród jest najważniejszym wydarzeniem w życiu. z perspektywy czasu był to najcudowniejszy chodź nie najprzyjemniejszy czas. Po 9ciu miesiącach w końcu widzisz, przytulasz "część" siebie. Cudowne !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anna
2015-07-25 00:44:05

Czyli jeśli dla którejś ważniejszym wydarzeniem jest skończenie studiów, wyprawa na Mount Everest albo wyleczony z nowotworu ojciec, to nie jest prawdziwą (!) matką, tylko taką nieprawdziwą? Och.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
ona
2015-07-23 13:44:33

re: Magia porodu (ZDJĘCIA)

od kiedy zdjęcia na których widać niewyobrażalne cierpienie kobiet są piękne????????????????popatrzcie na ich twarze, przeciez one cierpia!!! jak mozna to nazwac pieknym?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz