Maja Bohosiewicz: ciężko to ma górnik, a nie matka na wakacjach

Maja Bohosiewicz wybrała się z całą swoją rodziną na egzotyczne wakacje. Opowiada, jak to jest z dziećmi zagranicą!

Bohosiewicz

Maja Bohosiewicz już od jakiegoś czasu daje się poznać jako sprawna i szczęśliwa matka dwójki dzieci. Wiele spraw ze swojej codzienności publikuje na Instagramie.

Niedawno wraz z całą rodziną wybrała się na egzotyczne wakacje, które, jak sama twierdzi, były kolejnymi najlepszymi w jej życiu. Wszystko za sprawą rodziny! Celebrytka bardzo ceni sobie wypoczynek w gronie najbliższych, nawet jeśli są nimi dzieci. Artystka ma ich dwoje - Zacharego (2 lata) i Leonię (11 miesięcy).

Fani dopytywali, czy tak egzotyczny i daleki wyjazd wraz z dziećmi ma jakikolwiek sens. Bohosiewicz nie pozostawiła im złudzeń:

Padają pytania, czy jest sens ciągnąć dzieci w tak daleką podróż. Czy odnajdujemy w takich „katuszach” choć odrobinę wypoczynku. Czy nie lepiej lecieć samemu a dzieci zostawić dziadkom. Albo lecieć gdzieś bliżej. No i to najczęstsze czy się nie boimy. Wszystkiego od lotu samolotem, po wirus zikka, zmianę strefy, zatrucia pokarmowe. (...) Czy mamy chociaż namiastkę wypoczynku? Po stokroć tak!! Nie mamy może czasu żeby się ponudzić i medytować, ale wypoczywamy z dziećmi. Spędzając z nimi czas, czytając książkę, szukając żab, które skaczą nam po tarasie, budując zamek, ucząc pływać, patrząc po kolacji na niebo pełne gwiazd, idąc razem spać o 21:00... to jest intensywnie spędzony wypoczynek. Gdzie relaksuje się mózg, kiedy porządkują się myśli i nasza rodzina nabiera wspólnego rytmu. Koła zębate się nachodzą, maszyna się synchronizuje. Jest mniej krzyków, buntów i „zaraz zwariuję”. Wszyscy się dostrajamy i nagle czuć między nami energię jednej drużyny. Szkoda, że tak nie może wyglądać życie na co dzień. 11 miesięcy wspólnego biesiadowania, a potem na miesiąc do pracy. Ktoś to wszystko jakoś źle wymyślił. Serio, za dużo gonienia za własnym ogonem, za mało slow life w naszym life.

 

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz