MAKABRYCZNE torty z okazji narodzin dziecka (PRZESADA?)

Zakrwawione łono i noworodek...

tort

Przyjście na świat nowego członka rodziny to ogromne wydarzenie. Nic więc dziwnego, że swoją radością chcemy podzielić się z najbliższymi. A nawet, jeśli nie planujemy specjalnej fety z tej okazji, trudno będzie tego uniknąć. Wyprawienie tradycyjnego pępkowego (po narodzinach dziecka) lub stale zyskującego na popularności baby shower (jeszcze przed narodzinami) stało się wręcz punktem obowiązkowym.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie... fantazja niektórych gości. Zazwyczaj młoda mama może liczyć na praktyczne upominki w postaci ubranek, butelek czy pieluszek, ale zdarzają się także bardziej wymyślne prezenty. Czasami wręcz przerażające...

W niektórych krajach do tematu macierzyństwa podchodzi się dość dosłownie. Przy okazji narodzin potomka przygotowuje się okolicznościowe torty. Wypieki nie są jednak ozdabiane maleńkimi bucikami czy misiami, ale w całości przypominają kobiece łono i witającego się ze światem noworodka. Ewentualnie samo łono. Makabryczny widok ma niewiele wspólnego ze słodkim deserem. Zjadłybyście coś takiego?

Komentarze (3)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Lady Gaga
2016-01-09 15:08:56

re: MAKABRYCZNE torty z okazji narodzin dziecka (PRZESADA?)

kurde nie dość że baba musiała się męczyć rodoząc to coś toś to jeszcze to przypominają . Co za pojebane społeczeństwo !!1

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2014-06-04 13:56:44

re: MAKABRYCZNE torty z okazji narodzin dziecka (PRZESADA?)

Czegos tak okropnego jeszcze nie widzialam,ludzie to maja narypane we lbach.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
aneta
2014-05-01 21:19:40

re: MAKABRYCZNE torty z okazji narodzin dziecka (PRZESADA?)

właśnie szukałam jakiegos pysznego torta,i po wpisaniu w google zobaczylam to......Makabra, Dopiero po powiększeniu obrazka zobaczyłam wyłaniającego sie noworodka, ale na miniaturce wygląda jak dziecko z uciętą głową. Brrrrr...ochyda.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz