Mała Miss i Mister Polski

Już od lutego toczą się przygotowania do finału ogólnopolskiego konkursu na małą miss i mistera. Jest wiele głosów sprzeciwu. Co mówi organizator?

miss

Na stronie organizatora eventu możemy przeczytać:

"Konkurs Mała Miss i Mały Mister Polski jest jedynym w swoim rodzaju wydarzeniem w Polsce. Specyficzny charakter wynika z założeń jakimi są promowanie ciekawych osobowości i dziecięcych talentów oraz działalność charytatywna na rzecz organizacji pomagającym dzieciom."

"Mała Miss i Mały Mister Polski to szereg możliwości dla dzieci utalentowanych, wyróżniających się przebojowością, charyzmą, zdolnościami wokalnymi, muzycznymi, aktorskimi, sportowymi, akrobatycznymi, plastycznymi, aktorskimi i innymi. Udział w naszym projekcie to możliwość zaistnienia w mediach, reklamie, tv, a przede wszystkim to szansa na rozwój posiadanego talentu i szczególnych umiejętności. Zakładamy,iż im wcześniej dostrzeże się w dziecku potencjał, tym większe prawdopodobieństwo i szansa na jego rozwój."

"Mamy na celu rozwinąć tę akcję o warsztaty wspomagające rozwój dzieci oraz wspierać fundacje promujące talenty. Do takich celów służyć będzie działalność charytatywna obejmująca wykonanie sesji zdjęciowej z udziałem finalistek i finalistów konkursu oraz wydanie kalendarza na rok 2015 pod nazwą „Dzieci dzieciom”. Dochód uzyskany ze sprzedaży kalendarza zostanie przekazany współpracującym z nami fundacjom. Oprócz środków ze sprzedaży kalendarza nasi sponsorzy są gotowi do fundowania specjalnych stypendiów przeznaczonych dla szczególnie utalentowanych dzieci."

"Specjaliści współpracujący z naszą firmą przygotowali w taki sposób organizację konkursu, aby żadne dziecko biorące udział w półfinałach i finale konkursu nie czuło się zawiedzione. Wszystkie dzieci oprócz dyplomów otrzymają upominki."

Partnerami medialnymi konkursu są popularne portale internetowe, pisma parentingowe i fundacje działające na rzecz dzieci.

Brzmi nienajgorzej, a momentami nawet wzniośle, ale...

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Ppp
2014-05-01 09:52:09

re: Mała Miss i Mister Polski

Chyba sporo sie o tym pisze http://wpolityce.pl/lifestyle/193531-gwiazdki-z-nieba-diamenty-i-dzieci-biznesy-organizatora-konkursu-mala-miss-i-maly-mister-polski

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz