Małgorzata Socha urządziła huczne baby shower! Kto był wśród gości?

Wielkimi krokami zbliża się trzeci poród Małgorzaty Sochy. Teraz urządza baby shower ze znanymi celebrytami!

małgorzata socha

Wkrótce narodzi się trzecie dziecko Małgorzaty Sochy! Aktorka przygotowuje się do tego wydarzenia i kompletuje wyprawkę dla noworodka. A co jest najlepszym pretekstem do skompletowania wyprawki dla dziecka? Oczywiście baby shower!

Świętowanie w amerykańskim stylu to coraz powszechniejsza moda wśród celebrytów! Pamiętacie, jak świętowała chociażby Ania Lewandowska? Albo Beyonce?

Małgorzata Socha już za kilka tygodni urodzi swoje trzecie dziecko. Na szczęście aktorka czuje się doskonale w stanie błogosławionym, więc może z powodzeniem świetnie się bawić wraz ze swoimi przyjaciółkami. Na zdjęciach z baby shower, które wyprawiła aktorka, nie brakuje znanych polskich celebrytek. Małgorzata Socha zaprosiła na wydarzenie m.in. Katarzynę Zielińską, Annę Cieślak i Agnieszkę Sienkiewicz.

 

 „Mój pierwszy i OSTATNI BABY SHOWER. Co to był za cudowny wieczór…

Dziękuję Wam Dziewczyny, że byłyście ze mną, to było dla mnie bardzo ważne. Dałyście mi siłę i ogromną dawkę pozytywnej energii. A

wszystkim sceptykom polecam taką energetyczną imprezę” – zwierza się Małgorzata Socha

 

Jeszcze jedna ważna rzecz – czy aby na pewno będzie to dziewczynka, jak wszyscy myślą?

Mieszkanie w czasie imprezy było klimatyczne i kolorowe. Nie zabrakło girlandów i balonów. Wszędzie pełno błękitu i turkusu, więc mimo że aktorka stroni od wypowiadania się na temat swojej ciąży, to możemy z powodzeniem przypuszczać, że urodzi się… chłopiec!

Czy tak będzie rzeczywiście? Już niedługo na pewno się dowiemy!

 

ap

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz