Małżeństwo z przymusu

Żyjemy w XXI wieku, w cywilizowanej, wolnej Europie, a małżeństwa z przymusu to nie przeszłość. Dziś również małżeństwa z przymusu mają miejsce, w Wielkiej Brytanii to prawdziwa plaga. Dlatego państwo bierze w obronę ofiarę, czyli kobietę. A co mężczyzną? I co to w ogóle znaczy poślubić kogoś z przymusu?

para

Koszmar pewnej 25-latki

Dziewczyna to praktykująca chrześcijanka, 25-latka, mieszkająca na Wyspach. Miała chłopaka i zapewne wiodła normalne, spokojne życie. Pewnie byłoby tak dalej, gdyby nie to, że spodobała się 34-letniemu muzułmanowi, biznesmenowi, co prawda żonatemu, ale w tej kulturze mężczyzna może mieć kilka żon. Mężczyzna musiał dowiedzieć się o niej wielu rzeczy i założył sobie fałszywe konto na znanym portalu społecznościowym, aby przekonać swoją ofiarę, że jej chłopak jest homoseksualistą. To nie wszystko. Mężczyzna dokładnie zaplanował akcję przymusu do małżeństwa. Pewnego dnia zbawił swoją ofiarę do domu i zgwałcił. Zażądał, żeby została jego żoną. Potem kazał jej się umyć pod prysznicem i wszystko potajemnie nagrał. Powiedział, że jeśli kobieta się nie zgodzi, to upubliczni ten film i zabije jej rodziców. Jak skończyła się ta historia? O tym dalej. Przeczytaj też o podobnym małżeństwie, do ślubu przymuszono 14-letnią dziewczynkę.

Komentarze (2)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
2015-07-19 09:48:31

re: Małżeństwo z przymusu

Dokladnie tak jest jak pisze ktos wyzej. Nie planowane dziecko - przymus slubu szczególnie na wiosce. Sama bylam w takiej sytuacji 6 lat temu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2015-07-17 22:34:33

re: Małżeństwo z przymusu

W polsce jest podobny problem, chodzi o sytuacje gdy dwoje ludzi spodziewa sie nieplanowanego dziecka.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz