Mama ćwiczy jogę z synkami – piękne zdjęcia! [GALERIA]

Jak zarazić dziecko swoją sportową pasją? 34-telnia Josie udała się ta sztuka znakomicie. Jest wielką pasjonatką i nauczycielką jogi. Jej synowie, Gabriel (4 latka) i Kaniel (10 lat) od małego przyglądali się swojej ćwiczącej mamie i w naturalny sposób sami zaczęli praktykować jogę.

Josie jest Niemką, która mieszka w Kanadzie. To właśnie tutaj odnalazła swoje powołanie. Jogę ćwiczy tyle lat, ile ma jej starszy syn. Teraz jest jej pełnoprawną nauczycielką, którą na Instagramie obserwuje aż 12.000 osób! A to wszystko dzięki pięknym zdjęciom, na których często towarzyszą jej uroczy synowie w rozmaitych i robiących wrażenie pozach.

Josie jest tak wytrenowana, że potrafi zrobić nawet najtrudniejsze asany z czteroletnim synkiem siedzącym na jej plecach lub… na głowie!

Kobieta uważa, że jej dzieci uwielbiają jogę i nigdy nie wywierała na nich presji, aby ją praktykowały. Mówi też, że stara się pokazywać ją w lekkiej formie zabawy. Dużo dały jej studia przygotowujące do zawodu nauczyciela jogi. Wiele z rzeczy, których się nauczyła, przekazywała synom, którzy od małego przejawiają zainteresowanie ćwiczeniami.

Jej profil na Instagrami - yoga_mami - przyciągnął mnóstwo obserwatorów. „Na Instagramie jestem zawsze otwarta i szczera. Każdy z nas ma lepsze i gorsze dni. Robię postępy, potem przychodzi regres, borykam się z kontuzjami itp. To wszystko jest częścią życia” – mówi młoda mama. 

Rodzina dba również o zdrowe odżywianie. „Na szczęście moje dzieci lubią takie jedzenie. Starszy syn woli brokuły, ryż i grillowanego kurczaka od pizzy czy makaronu. Codziennie staramy się jeść zielone warzywa, ale też nigdy nie rezygnujemy z deseru. Życie jest za krótkie, by odmawiać sobie takich przyjemności. Potrzebny jest balans” – opowiada Josie.  

Obejrzyj niesamowitą galerię rodzinnej jogi!

dfv
Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz