MAMA IDZIE NA KAWĘ - w akcję angażują się kolejne miasta!

Wołomin, Józefów, Lublin, Poznań, Podkowa Leśna i Gdynia - poza Warszawą, Mamy także z tych miast mogą od najbliższego czwartku wybrać się na kawę, korzystając z atrakcji i udogodnień, które przygotowali organizatorzy akcji.

mama

Już w najbliższy czwartek startuje długo oczekiwana akcja - „Mama idzie na kawę”. Ponad 100 niesieciowych kawiarni przyjaznych mamom i młodych polskich firm dołączyło do tej inicjatywy społecznej zapoczątkowanej przez kilka mam. A wszystko po to, by zainspirować młode kobiety do wyjścia z domu, zmiany stylu życia oraz odważnych decyzji zawodowych.

„Mama idzie na kawę” to akcja, która powstała z potrzeby chwili. Wydłużony urlop macierzyński sprawia, że coraz więcej młodych kobiet zostaje z pociechami w domu, coraz częściej również zastanawiają się one, jak pogodzić życie rodzinne z zawodowym. Ta inicjatywa jest właśnie dla takich mam, które chcą powrócić do świata dorosłych, podzielić się swoimi troskami lub po prostu spędzić miło czas z dzieckiem wśród innych dorosłych.

___________________________________

www.mamaidzienakawe.pl

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz