Mama, która kilka dni temu urodziła w samochodzie, zabiera głos i pokazuje dziecko! (ZDJĘCIA)

Poznajcie bliżej tę dzielną dziewczynę, jej męża i... najmłodsze dziecko, chłopca o imieniu Josiah.

Lesia Pettijohn

Filmik, który został udostępniony w ubiegły czwartek poruszył internet, a jego bohaterka numer jeden, czyli mama, która dzielnie urodziła ponad 4-kilogramowego, zdrowego syna na przednim siedzeniu samochodu podczas jazdy do szpitala, postanowiła zabrać głos i opowiedzieć o emocjach, jakie jej towarzyszyły podczas tego niezwykłego wydarzenia. Pokazuje też swojego synka, który urodzony został poza szpitalem, w dość, bądź co bądź, nietypowym miejscu i w nietypowych okolicznościach.

22-letnia Lesia Pettijohn opowiada mediom (my powtarzamy za Daily Mail), że kiedy w drodze do szpitala zorientowała się, że zaraz poród się rozkręci i sytuacja może wymknąć się spod kontroli, powiedziała więc mężowi, który prowadził auto, by zaczął filmować. Wyznaje, że czuła, że zwariuje, była przerażona i naprawdę nie chciała urodzić w samochodzie. Bała się, czy dziecko będzie normalnie oddychało, czy nie będzie potrzebowało nagłej interwencji medycznej lub czegoś więcej...

Ale Lesia, także mama dwójki straszych dzieci, jest prawdopodobnie bardzo skromna, bo jak mogłyśmy zobaczyć na filmiku, zachowuje się na nim w bardzo opanowany sposób, a trudno uwierzyć, aby była to aktorska gra ;).

Lesia opowiada też, że mąż nie zatrzymał się i nie pomógł jej, ponieważ nalegała, aby kontynuował jazdę. Chciała mimo wszystko jak najszybciej dojechać do szpitala, znaleźć się tam jak najprędzej na wypadek, gdyby potrzebowali nagłej pomocy.

Lesia mówi też, że jak już główka malucha była na zewnątrz, to wiedziała, że wyjścia nie ma, musi przeć, by wydostał się cały. A potem spanikowała: "Co ja mam zrobić?! Zawinąć go w coś?! Ale w co?! W moją koszulę? Ona jest wystarczająco długa, zawinę go w nią!".

Na szczęście, poza silnymi emocjami, które z pewnością były dla Lesii jak ostra przejażdżka na rollercoasterze, wszystko skończyło się dobrze, dziecku i mamie zupełnie nic się nie stało.

A teraz jej synek, kilkudniowy Josiah jest prawdziwą gwiazdą internetu!

Obejrzyjcie zdjęcia Lesii, jej męża i kilkudniowego synka na następnych stronach.

 

Komentarze (5)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Ewa
2015-07-21 12:28:26

re: Mama, która kilka dni temu urodziła w samochodzie, zabiera głos i pokazuje dziecko! (ZDJĘCIA)

Piękne !! i bardzo odważna dziewczyna :) Gratuluje rodzicom :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
młoda mama
2015-07-21 10:53:37

re: Mama, która kilka dni temu urodziła w samochodzie, zabiera głos i pokazuje dziecko! (ZDJĘCIA)

Dla mnie to nie jest nic dziwnego, że mając 22 lata urodziła 3 dziecko. Sama urodziłam swojego synka mając 18 lat :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2015-07-21 09:31:56

re: Mama, która kilka dni temu urodziła w samochodzie, zabiera głos i pokazuje dziecko! (ZDJĘCIA)

22 lata i 3 dzieci?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2015-07-21 10:18:25

Właśnie też o tym myślę... 3 lata starsza ode mnie, to prawie jeszcze dziecko

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2015-07-21 12:34:44

dziwi was , żę kobieta mając 22 lata ma już trzecie dziecko.... dla mnie dziwne jest jeżeli 16 - to lub 15 latka ma już dziecko a czasami się zdaża , żę 18 latka ma już dwójke lub trójkę .... poniżej 18 lat to dopiero "dziecko" które rodzi dziecko a 22 latka ??????

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz