Mama na treningu – MOŻESZ ZNÓW BYĆ SZCZUPŁA!

Utarło się, że mama ma prawo być lekko zaniedbana. W końcu nie może narzekać ani na nadmiar czasu, ani na niespożyte pokłady energii. Takie usprawiedliwienie łatwo jest zaakceptować. Nie rób sobie tego i odrób lekcję wytrwałości i dążenia do celu! Poczujesz się o niebo lepiej!

trening

Dwie kreski na teście ciążowym… dla mężczyzny oznaczają one prosty, radosny fakt: TAK, będę tatą. Dla kobiety – skrajne emocje i całe mnóstwo pytań, na które trzeba koniecznie znaleźć odpowiedzi. A wśród nich często pojawia się też jedno: co będzie z moim ciałem? Czego mam się spodziewać, skoro z jednej strony celebrytki wracają do formy po tygodniu, a całe mnóstwo znajomych kobiet dzieli swój wygląd na przed i po ciąży?

Jeśli zastanawiasz się, ile kilogramów przybędzie Ci w trakcie kolejnych miesięcy, jak szybko – i czy w ogóle – się ich pozbędziesz i czy faktycznie od karmienia schudniesz w oczach, to mamy dla Ciebie odpowiedź: nie wiadomo. Tyle, ile ciąż, tyle przypadków. Liczą się geny, predyspozycje, odżywianie, dawka ruchu i magiczny czynnik, który może mocno zamieszać.

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

zgadzam się w 100%!!!!!!
2015-11-15 21:53:52

re: Mama na treningu – MOŻESZ ZNÓW BYĆ SZCZUPŁA!

zgadzam się w 100%!!!!!! sport w ciąży i ciało to samo w 2 miechy po:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz