Mama pięciorga dzieci umarła zaledwie 10 dni po urodzeniu trojaczków...

36-letnia Casi Rott i jej rodzina byli przekonani, że po ciąży i męczącym porodzie czekają ich już tylko wspaniałe chwile z nowo narodzonymi trojaczkami. Niestety, los miał dla nich inne plany.

Casi Rott

Rodzina Casi Rott mieszka ponad 200 km od najbliższego szpitala. W związku z tym, ciężarna Casi czekała na zaplanowane cesarskie cięcie w domu szwagra, który mieszkał zdecydowanie bliżej szpitala. „Naszym celem było, by nosiła ciążę jak najdłużej. Byliśmy daleko od siebie jakiś czas. Radziła sobie świetnie. Wytrzymała 34 tygodnie…” – powiedział rozżalony mąż Casi, Joey.

W końcu przyszedł długo wyczekiwany przez nich dzień. 29 stycznia przez cesarskie cięcie przyszły na świat trojaczki – Levi, Asher i Piper. Zaledwie kilka dni po porodzie, u Casi wykryto skrzep krwi w płucach, który natychmiast zaczęto leczyć. Casi wypuszczono ze szpitala 8 lutego. Trojaczki musiały jeszcze pozostać pod opieką lekarzy, więc Casi dłużej nie czekając, pojechała zobaczyć się z dwójką starszych dzieci – 7-letnią Chloe i 2-letnią Tenley.

„Wróciła po raz pierwszy od 3 miesięcy. Kilka razy powiedziała, że czuje jakby nigdy nie opuściła domu. Chciała po prostu szybko zobaczyć nasze starsze córki.” – zapewniał Joey.

Niestety, wspólnie spędzony czas trwał zaledwie kilka minut. Casi znów zaczęła odczuwać ból w klatce piersiowej – to była wina drugiego skrzepu krwi. Joey szybko wsadził żonę do samochodu i popędził do szpitala. Niestety, było już za późno. Casi zmarła w drodze po pomoc. Joey został sam z piątką dzieci, które będzie musiał wychować. Na szczęście, może liczyć na wsparcie przyjaciół i znajomych. „Wspólnota była niesamowita” – powiedział ze łzami w oczach osamotniony ojciec.

Dzięki pomocy przyjaciela, który również ma trojaczki, udało się zebrać 84 tysiące dolarów, czyli ponad 320 tysięcy złotych. Joey założył również fanpage na Facebooku, by dzielić się ze wszystkimi zainteresowanymi informacjami na temat trojaczków, a także upamiętnić ich kochającą mamę, a swoją żonę.

Zobacz zdjęcia i poznaj rodzinę Rott DALEJ.

kp

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

jojo
2016-03-17 14:25:29

re: Mama pięciorga dzieci umarła zaledwie 10 dni po urodzeniu trojaczków...

Serce sie kraja czytajac to...to niesprawiedliwe...te maluszki nawet nie beda pamietac jaka mialy wspaniala mame...takie sliczne dzieciaczki zostaly bez kochającej ich mamy dobrze ze jeszcze jest tata ktory niestety bedzie potrzebował duzo sily i wsparcia od innych....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz