Mamusie zasługują na drzemkę jak nikt inny! [FOTO]

Zdjęcie zrobione przez tego tatę ma zachęcić innych mężczyzn do większego zaangażowania w obowiązki rodzicielskie.

tata i dziecko

Opieka nad maluszkiem to nie lada wyzwanie. Wie to każda mama, niestety często kobiety są postrzegane jako te, które mają dobrze, bo "siedzą" w domu i nie pracują. Niestety w wielu przypadkach nawet sami partnerzy tak uważają, nie doceniając tego, co kobiety robią prowadząc dom i opiekując się dziećmi. Pewien tata umieścił w sieci post z przesłaniem do świeżo upieczonych ojców. Mężczyzna wezwał do większego zaangażowania i umożliwienia partnerkom odpoczynku, którego tak bardzo potrzebują.

Mężczyzna umieścił w sieci zdjęcie śpiącej żony z podpisem:

"Po wygranej walce z rakiem jąder w końcu mamy naszego upragnionego synka. Prawdziwi mężczyźni dbają o swoje dziecko, podczas gdy mama drzemie tyle razy, ile potrzebuje. Przeszła ciężką próbę! Weźcie to na klatę i bądźcie mężami ze snów dla swoich żon!"

After winning a battle with testicular cancer last year we finally got our first born son.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy, cześć dotyczyła wygranej z rakiem, a część dzielenia się obowiązkami. Niektórzy obawiają się, że żona może go zabić za "takie zdjęcie".

Post mężczyzny pojawił się w sieci niedługo po apelu Cyndy Gatewood, która apelowała do ojców, by robili matkom zdjęcia. Przytłoczone, przemęczone, uciekające od zdjęć często nie mają zdjęć ze swoimi maluszkami. Więcej >>>

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz