MAMUŚKI - niezapomniane zdjęcia ślubne Jamie Riddel

Panna młoda i druhny - połączyła je przyjaźń i macierzyństwo.

Jamie Riddel

Dzień ślubu zwykle kojarzony jest z momentem, gdy panna młoda oraz – oczywiście! - pan młody są w centrum zainteresowania wszystkich zgromadzonych gości. Bo przecież to ich dzień, prawda? Sposobów na sprawienie by ten dzień był niezapomniany, jest naprawdę bardzo wiele. Zwykle są szczegółowo zaplanowane już o wiele, wiele wcześniej. A co z tymi, które wynikają bardzo spontanicznie? Poznajcie historię niezapomnianej ślubnej pamiątki.

W dniu pewnego ślubu, fotografka Lindsay Palmer uchwyciła przepiękny moment. Dzięki jej zdjęciom, a w szczególności jednemu, zrobionemu właśnie w "ten" dzień, z pewnością stanie się on dla panny młodej niezapomnianym, a fotografia przywoływać będzie poruszające wspomnienia i wywoływać niemałe wzruszenie. Dlaczego?

Otóż wspomniana panna młoda – Jamie Riddel oraz trzy jej przyjaciółki a zarazem druhny, podczas przygotowań do weselnego przyjęcia zrobiły sobie krótką przerwę, by nakarmić swoje dzieci (Właśnie tak! Maluchy niemal idealnie zsynchronizowały się i zgłodniały w tym samym momencie!). Fotografka uchwyciła ten moment, dzięki czemu przyjaciółki mają wspaniałą pamiątkę z dnia, który dla jednej z nich był przecież tym najważniejszym w życiu.

Jamie, Cheryl, Robin i Jami urodziły dzieci tego samego roku, w niewielkich odstępach czasu. Niezwykłe, prawda? Cztery kobiety, które dotąd łączyła przyjaźń, teraz połączyło również macierzyństwo. Palmer zasugerowała więc, widząc, jak kobiety karmią swoje dzieci, by usiadły obok siebie na łóżku, dzięki czemu powstało zdjęcie, na którym panna młoda wraz z druhnami karmią swoje maleństwa. Niecodzienne i wzruszające! Obejrzyjcie tę niezwykłą serię zdjęć upamiętniających dzień ślubu Jamie NA NASTĘPNYCH STRONACH.

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz