Mamy i eksperci polecają maść ochronną Bepanthen® Baby

Firma Bayer, z myślą o prawidłowej pielęgnacji delikatnej skóry niemowląt, stworzyła kosmetyk ochronny przeciw odparzeniom pieluszkowym Bepanthen® Baby Maść Ochronna.

baby born

Są trzy powody, dla których sama stosuję i polecam innym mamom Bepanthen® Baby Maść Ochronna. – mówi Agnieszka Pietrzyk, położna, a prywatnie mama dwóch maluszków – Po pierwsze maść ochronna zawiera lanolinę, która tworzy na skórze warstwę ochronną. Po drugie, podłoże maści ma optymalny skład, dzięki czemu zapewnia skórze dostęp do powietrza. Po trzecie, dzięki prowitaminie B5, która wspiera procesy regeneracyjne, maść ma właściwości ochronne.

Skóra nowo narodzonego dziecka jest delikatna i miła w dotyku. Niestety, wszystkie niemowlęta mają skórę dużo cieńszą niż osoby dorosłe, ich skóra ma też wyższy poziom pH. W związku z tym skóra dziecka jest szczególnie podatna na podrażnienia i infekcje, w tym na wystąpienie odparzeń pieluszkowych.

Z mojego doświadczenia, jak i doniesień naukowych wiem, że preparat przeciw odparzeniom pieluszkowym nie powinien zawierać konserwantów, jak i środków antyseptycznych, które zaburzają naturalną mikroflorę skóry dziecka. Powinien łatwo rozsmarowywać się, dzięki czemu nie będzie jej dodatkowo podrażniał przy tarciu pieluszki. Preparatem, który spełnia wszystkie te kryteria jest Bepanthen® Baby Maść Ochronna. – mówi Daria Krąpiec, pediatra i mama czwórki dzieci.

Maść Bepanthen spełnia siedem złotych standardów idealnego produktu. Przeczytasz o tym dalej.

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz