Kolejna polska gwiazda spodziewa się dziecka! Kim jest szczęśliwa przyszła mama? [FOTO]

Życie kolejnej aktorki zmieni się o 180 stopni.

Marta Żmuda-Trzebiatowska

Macierzyństwo to piękny okres w życiu każde kobiety. Jednak wiele gwiazd zwleka z podjęciem decyzji o powiększeniu rodziny, bo najpierw marzy o rozwinięciu kariery. Pragną ustabilizować sytuacją zawodową na tyle, by po urodzeniu dziecka móc bez problemu oddać się wychowaniu maluszka. Na idealny czas nie czekała jednak Marta Żmuda-Trzebiatowska. Menedżerka aktorki potwierdziła niedawno, że gwiazda spodziewa się pierwszego dziecka.

32-letnia Żmuda-Trzebiatowska od dawna chciała być mamą. Nie udało się jednak z pierwszym partnerem, starszym o 12 lat Adamem Królem, z którym była 7 lat. Para rozstała się, a aktorka cieszyła się byciem singielką. Wszystko zmieniło się, gdy w 2015 roku w teatrze, w którym pracowała poznała Kamila Kulę. To musiała być miłość od pierwszego wejrzenia, bo jeszcze w tym sam roku para pobrała się.

Podobno aktorka i jej mąż od kilku miesięcy starali się o dziecko, aż w końcu próby zakończyły się sukcesem. Znajomi aktorki twierdzą, że to 4 miesiąc, chociaż sama zainteresowana chroni swoją prywatność i nie wypowiedziała się jeszcze na ten temat.

Szczęśliwym przyszłym rodzicom składamy serdeczne gratulacje!

kp

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz