Masz dziecko? Nie popełniaj błędów, które przydarzyły się tym celebrytom!

Na pocieszenie i zarazem na dowód, że każdy ma prawo do błędu – przyjrzyj się wpadkom celebrytów, którzy wcale nie są idealnymi rodzicami.

mama i dziecko

Zdarza się, że instynkt macierzyński tudzież ojcowski zaczynamy odczuwać już od momentu, gdy po raz pierwszy usłyszymy bicie malutkiego serduszka a niekiedy nawet i wcześniej. Zdarza się też, że instynkt ten rodzi się dopiero po narodzinach naszego potomka. Lepiej późno niż wcale, prawda?

Tak czy owak większość młodych rodziców oczekujących pierwszego dziecka, jest tak przejęta nową rolą, że nie zawsze pamiętają czy zwracają uwagę na szczegóły, które tak naprawdę są niezwykle istotne. Jak chociażby właściwy wybór a później zapięcie fotelika samochodowego. Zanim zaczniesz histerycznie wyszkiwać informacji w Google, w obawie przed popełnieniem jakiegokolwiek błędu – weź głęboki oddech, jak głosi słynne powiedzonko: tylko spokój może Cię uratować! Na pocieszenie i zarazem na dowód, że każdy ma prawo do błędu – przyjrzyj się wpadkom celebrytów, którzy popełnili przy różnych czynnościach pomyłki.

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz