Masz mnóstwo obowiązków przy jednym dziecku? Poznaj historię pięcioraczków!

Adaś, Bartek, Sebastian, Ola i Natalia - to pięcioraczki z Pławiec, które w tym roku idą już do trzeciej klasy!

pięcioraczki

9 lat temu na świat przyszli Adam, Bartek, Sebastian, Ola i Natalia – pięcioraczki. Dzieci urodziły się jednego dnia w Pławcach w rodzinie Ziemlińskich i wywróciły swoim rodzicom świat do góry nogami. Zresztą, nie mogło być inaczej. Jedno dziecko to ogromna zmiana, dwoje czy troje naraz to absolutne szaleństwo, co więc powiedzieć o piątce dzieci!?!

Komentarze (2)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
2015-07-10 10:25:10

re: Masz mnóstwo obowiązków przy jednym dziecku? Poznaj historię pięcioraczków!

Nic tylko podziwiac ta rodzine!Ja mam jedno dziecko i jest czasem ciezko,a co dopiero piecioraczki.Najwazniejsze ze dzieci sa zdrowe.Pomoc dla rodziny nalezy sie jak najbardziej i nie rozumiem ludzi ktorzy krytykuja i zazdroszcza.Wszystkiego dobrego zycze calej rodzinie:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
młoda mama
2015-07-09 16:30:00

re: Masz problemy z jednym dzieckiem? Poznaj historię pięcioraczków!

Nic tylko podziwiać rodziców zwłaszcza matkę za wytrzymałość... ludzie, którzy komentują złośliwie to nie mają po prostu pojęcia ile kosztuje przynajmniej jedno dziecko, a co dopiero 6. Żyjemy w Polsce... a nie w kraju mlekiem i miodem płynącym, gdzie na każde dziecko dostajesz benefity po 500 funtów czy euro na każde dziecko. Rzucą Ci marne 74zł i utrzymaj. Świadomie 5tki dzieci nie spłodzili, los im dał i losowi wypada dziękować, bo każde dziecko to cud. Życzę szcz ... ęścia i zdrowia dla dzieci :))) Czytaj więcej...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz