Matka wybudziła się ze śpiączki, słysząc płacz swojego dziecka

Miłość potrafi zdziałać cuda, a jeszcze większe cuda potrafi zdziałać więź matki z dzieckiem, które nosiła pod sercem!

wybudzenie ze śpiączki

O nierozerwalnej wręcz więzi dziecka i matki powiedziano już chyba niemal wszystko. Utwierdzają nas w tym historie, o których słyszy się na co dzień, jak chociażby ta o Kate Ogg i jednym z jej nowonarodzonych bliźniąt, które rodząc sie martwe, ożyło w jej ramionach (pisałyśmy o tym TUTAJ).

Kolejną, bardzo wzruszającą historią jest historia pewnej matki z Karoliny Północnej w USA. Płacz jej dziecka wybudził ją ze śpiączki!

5 września 2014 roku miał stać się jednym z najpiękniejszych dni w życiu Shelly Ann Cowley. Wówczas przeszła ona cesarskie cięcie, dzięki któremu na świat przyszła jej córeczka. W trakcie operacji jednak doszło do zakrzepu i młoda mama zapadła w śpiączkę. Pielęgniarki niemal bez zastanowienia rozebrały malutką Rylan i położyły na matce, by utrzymać kontakt skóra do skóry”. Dopingowały maleństwo, by jak najgłośniej płakało. Chciały, by matka pogrążona w śpiączce je usłyszała. Po dziesięciu minutach stał się cud! Shelly się obudziła!

Rok po tym tragicznym dniu, mama Rylan udzieliła wywiadu dla magazynu “People” i powiedziała w nim między innymi: “Patrząc na moją córkę mam dowód na ogromną siłę więzi pomiędzy matką i dzieckiem. Kiedyś będę mogła jej powiedzieć, że uratowała mi życie.”

Czytając tę historię i oglądając zdjęcia, nietrudno o prosty wniosek: miłość potrafi zdziałać cuda, jeszcze większe potrafi więź matki z dzieckiem, które nosiła pod sercem!

Na następnych stronach obejrzyjcie galerię zdjęć Shelly i jej córeczki.

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz