Matczyna miłość okazała się zabójcza dla dwójki dzieci - w domu kobiety policja dokonała makabrycznego odkrycia [ZDJĘCIA]

Kobieta za wszelką cenę nie chciała dopuścić do tego, by dzieci po rozwodzie trafiły pod opiekę ojca.

podwójne zabójstwo dzieci

Małżeństwo 30-letniej Brandi Worley i jej męża Jasona od dłuższego czasu przechodziło trudne chwile. Mężczyzna biorąc pod uwagę dobro dzieci, 7-letniego Tylera i 3-letniej Charlee, ostatecznie podjął decyzję o rozwodzie. Nie przypuszczał, że zaledwie dzień później jego świat wywróci się do góry nogami.

17 listopada, o 4:30 nad ranem, dyspozytor służb ratunkowych otrzymał przerażający telefon. W rozmowie Brandi Worley twierdziła, że dźgnęła się w szyję zaraz po tym, jak zabiła własne dzieci. Na miejsce zdarzenia od razu wysłano karetkę pogotowia i policję. Funkcjonariusze w piwnicy znaleźli śpiącego Jasona Worley`a, a w sypialni na górze ciała dwójki dzieci. 

Okazało się, że ojciec był zupełnie nieświadomy tego, co wydarzyło się zaledwie kilka metrów od niego. Obwinia się o śmierć dzieci. Czuje, że zawiódł Tylera i Charlee, bo nie potrafił ich ochronić przed własną matką. Mężczyzna zastanawia się, czy gdyby spał na kanapie w salonie jak sugerowała mu żona, udałoby mu się zapobiec tragedii.

Szeryf hrabstwa Montgomery wyznał, że matka dzieci nie wykazywała żadnych wyrzutów sumienia podczas przesłuchania. Podawała suche fakty, bez żadnego emocjonalnego zabarwienia. Jako powód zabójstwa podała strach. Bała się, że po rozwodzie straci dzieci na rzecz męża, dlatego uznała, że zabicie siebie i ich będzie najlepszym rozwiązaniem. Dzieci zostały prawdopodobnie dźgnięte w szyje, a krwawienie było tak silne, że karetka nie zdążyła dojechać na miejsce zdarzenia, by je uratować. Rana Brandi była tylko powierzchowna. Kobieta została zabrana do szpitala, a następnie do więzienia, z którego prawdopodobnie szybko nie wyjdzie. Postawiono jej zarzut podwójnego morderstwa.

kp

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz