MATKI - nowe zdjęcia Jade Beall (MOCNE!)

Jade Beall jest znana jako fotografka, która nie owija w bawełnę (dosłownie i w przenośni). Zobaczcie nagą prawdę o matkach, przedstawioną na najnowszych zdjęciach tej artystki.

a

Jade Beall po sukcesie projektu "The Beautiful Body Project" nie spoczęła na laurach. Wciąż fotografuje kobiety, a zwłaszcza matki, ukazując naturalne piękno ludzkiego ciała. Nie daje się sprowokować krytykom mówiącym, że w jej pracach jest zbyt dużo naturalizmu. My trzymamy stronę artystki, która według nas nie zniesmacza naturalizmem, a poraża naturalnością swoich prac.

Przyzwyczailiśmy się do wyidalizowanego obrazu cielesności, zalewającego nas zewsząd - na bilboardach, w internecie, w kolorowych magazynach. Gdy widzimy takie zdjęcia, jak te, które robi Jade Beall, to czasami mamy ochotę powiedzieć: "Brrr... to naprawdę tak wygląda?". Otóż tak, tak właśnie to wygląda! Jesteśmy z krwi i kości, a nie z pikseli obrobionych w Photoshopie.

Zobaczcie niezwykłe zdjęcia (naprawdę mocne!) NA NASTĘPNYCH STRONACH.

Komentarze (4)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

aniajania
2015-08-13 15:35:01

re: MATKI - nowe zdjęcia Jade Beall (MOCNE!)

matko... kto nazwał poród cudem narodzin był chyba masochistą. Mnie widok ciąży i ciała po po prostu brzydzi! fuj ;/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Arek
2015-08-12 18:52:29

re: MATKI - nowe zdjęcia Jade Beall (MOCNE!)

zdjęcia ciążowe zawsze mi się podobały. pokazują dar narodzin i cały proces poprzedzający. To że ciało kobiety bardzo się zmienia w ciąży wiadomo od dawna, ale szczerze mówiąc niewiele z tych zdjęć mnie urzekło. Zrobiłem w życiu kilka sesji ciążowych i chyba moje "modelki" wypadły dużo lepiej, bez korekcji bez kombinowania, oddając piękno nagiego kobiecego ciała w ciąży.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
jeszcze_trochę_synku
2015-08-12 15:25:19

re: MATKI - nowe zdjęcia Jade Beall (MOCNE!)

O matko, jak tak patrzę na zdjęcia tych kobiet w ciąży to zdałam sobie sprawę jaki mam mały brzuszek :-) a rodzę za dwa tygodnie..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Karola
2015-08-13 08:59:27

O to tak jak i ja ;). Także mam mały brzuszek mimo, że Maleństwo jest dość długie ;).

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz