Matki - wirtualne MANIACZKI i TERRORYSTKI

Fora i grupy społecznościowe w sieci dla matek idealnie pokazują, jakimi prawami rządzi się internet.

matka

Jest coś przyjemnego w krytykowaniu. Bezwzględna szczerość. Emocje. Demonstrowanie, że wie się lepiej. Krytyka to siła. Brzmi bezwzględnie? Nic bardziej mylnego. To codzienność. A internet działa jak wylęgarnia tych złych emocji. Bo gdy jest się z czegoś zadowolonym, rzadziej ma się ochotę na komentowanie. Ale gdy coś nam się nie spodoba – czy to nowy odkurzacz, odwiedzony hotel lub opinia nieznajomej – słowa piszą się same…

Fora dla mam idealnie pokazują, jakimi prawami rządzi się internet. To tutaj właśnie rozpowszechniło się określenie: terrorystka laktacyjna. Mocne. Tak jak wiele innych słów, które padają w sieci.

Przeczytaj o dwóch mamach, które spotkały na swojej wirtualnej drodze terrorystki - laktacyjne i słoiczkowe? Brzmi absurdalnie? Być może po lekturze stwierdzisz, że Ty też zaobserwowałaś już takie zjawisko.

Komentarze (2)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Katula
2015-11-17 10:03:47

re: Matki - wirtualne MANIACZKI i TERRORYSTKI

Był kiedyś fan page na Facebooku ktory doskonale pokazywał to zjawisko - Beka z mamuś na forach. Niestety "mamusie" doprowadziły do jego zamknięcia mimo że nie łamał żadnych zasad.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Sabina
2015-11-16 18:30:46

re: Matki - wirtualne MANIACZKI i TERRORYSTKI

niestety są wśród nas osoby, które myślą, że wiedzą wszystko najlepiej. Ich zdanie się liczy i niczyje więcej. Nie ma nawet sensu podejmować rozmowy. Zakrzyczą każdego, kto śmie się sprzeciwić.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz