18-miesięczna dziewczynka zmarła zaledwie 2 tygodnie po adopcji

Media okrzyknęły już "mordercą" adopcyjnego ojca - geja.

Matthew Scully-Hicks

Matthew Scully-Hicks i jego mąż Craig z Walii zaczęli starać się o adopcję dziecka we wrześniu 2015 r. 18-miesięczna Elsie trafiła pod ich opiekę 8 miesięcy później. To miało być dla dziewczynki lepsze życie niż z matką narkomanką. Niestety w maju 2016 roku, zaledwie dwa miesiące po adopcji doszło do tragedii. Dziecko trafiło nieprzytomne do szpitala, miało rozległe urazy i lekarze nie byli w stanie go uratować.

Sekcja zwłok wykazała, że niemowlę miało połamane żebra, rozległe urazy głowy, krwotok w mózgu, połamane kości czaszki, a także złamania tuż nad kolanem i nad kostką. Jak do tego mogło dojść?

Z ustaleń śledczych wynika, że Scully-Hicks znęcał się nas Elsie, gdy jego partner przebywał w pracy. Proceder trwał od jakiegoś czasu, gdyż się okazuje, że posiniaczona dziewczynka była wcześniej u lekarza. Ojciec miał tłumaczyć, że dziecko spadło ze schodów. Mężczyzna tłumaczył także partnerowi i znajomym inne urazy na ciele dziecka.

Śledczy dotarli także do treści wiadomoci wysyłanych rzez mężczyznę, z których wynika, że nie radził sobie z dzieckiem. Miał narzekać na zachowanie córki i nazywać Elsie "szatan przebrany za niemowlę," a także pisać "że jest psychiczna".

Mimo to mężczyzna twierdzi, że nie przyczynił się do tragedii. To on wezwał pogotowie, gdy dziewczynka straciła przytomność.

Od kilku tygodni toczy się postępowanie przed sądem.

db

Komentarze (3)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
2018-07-13 19:11:54

Jebane zwierze.

Zajebać to mało. Wyciągnąć mu jelita i okręcić w około.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
mj
2017-10-17 18:43:42

Nie wiem dlaczego najważniejszą kwestią w tym artykule jest fakt, że oprawca jest gejem? Porażka, coraz częściej pojawiają się informacje o tym, że matka znęcała się nad własnym dzieckiem/ zabiła maleństwo :( partner czy partnerka znęcali się/ gwałcili małe dzieci. Takich potworów jest niestety mnóstwo i orientacja seksualna nie ma tu nic do rzeczy. Podobnie jak przemoc w rodzinie, znęcanie się nad współmałżonkiem, itp., nie jest to uzależnione od orientacji seks ... ualnej tylko poważnymi problemami psychicznymi..... Czytaj więcej...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
mo...0
2017-10-17 15:47:05

po co gejom dzieci ??!! niech się kisza we własnym bagnie a nie małe bezbronne i niczego nie świadome dzieci wciągają w swoje pedalskie zycie!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz