Czyżby Meghan Markle była w ciąży?

Plotki na temat ciąży Księżnej Sussex nie ustają! Jak jest naprawdę?

para książęca

Plotki o ciąży Meghan pojawiły się kilka dni po ślubie i jak widać, jest to bardzo gorący temat dla brytyjskich mediów. Nowe doniesienia publikują się praktycznie codziennie - ostatnia mówi, że Księżna odwiedziła ostatnio Klinikę Leczenia Niepłodności, a jeszcze inna głosi sukces starań książęcej pary o Potomka.

Prasa prześciga się w nagłówkach, najbardziej popularnym jest wizja magazynu "National Enquire", który pisze... że Meghan jest w ciąży bliżniaczej! To byłaby pierwsza para bliżniaków w książęcej rodzinie od 588 lat. Podobno bliskie osoby z otoczenia pary królewskiej twierdzą, że Harry od dłuższego czasu wspomaga się suplementami oraz witaminami, a Meghan nie po raz pierwszy odwiedza Klinikę Niepłodności. 

Czy takie plotki nie są aby przesadzone?

Pojawiają się również rozmowy z ekspertami, którzy już wywróżyli parze... córki. Podobno dziewczynki statystycznie najczęściej rodzą się w parze z ciąży bliźniaczej, kiedy jest ona wspomagana in vitro. Oczywiście niektórzy już krzyczą, że Księżniczki nie staną nawet w kolejce do tytułu, ze względu na obowiązujące prawo. Z kolei Charlotte, córka Williama i Kate, jest w kolejce już piąta, zaraz po swoim bracie. Skąd to wyróżnienie? Królewscy eksperci powołują się na prawo królewskie, które umieszcza Charlotte na liście ze względu na to, że jej Tata w przyszłości zostanie królem.

Póki co, zdjęcia Meghan niczego nie zdradzają, a dwór w żaden sposób nie komentuje plotek.

Waszym zdaniem jest w ciąży czy to kolejna plotka na Wyspach?

 

AW

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz