Cudowna przemiana! Młoda mama zawalczyła o swoje ciało i zdrowie, a efekty są zdumiewające [FOTO+VIDEO]

Odpowiednia motywacja i regularne treningi sprawiły, że metamorfoza Kassidy jest niesamowita

Kassidy Linde

Kassidy Linde jest przykładem, że samozaparcie, odpowiednia motywacja i ustalanie sobie małych celów potrafią zdziałać cuda. Macierzyństwo nie musi być wymówką i usprawiedliwieniem, dla nadwagi. Wszystko da się pogodzić, jeśli naprawdę się tego chce.

Kiedy Kassidy została matką ważyła prawie 120 kilogramów. Widząc siebie w lustrze wiedziała, że nie wygląda dobrze i chciała coś z tym zrobić. Postanowiła zmienić swój tryb życia i doczekała się niesamowitych efektów. W półtora roku straciła prawie 70 kilogramów, a figury pozazdrościć może jej wiele kobiet. Jak to osiągnęła?

Przede wszystkim postawiła na regularne treningi. Ćwiczyła siłowo 5 razy w tygodniu. Chociaż początki były bardzo trudne i musiała zmuszać się do pójścia na siłownię, z czasem zaczęło jej to sprawiać przyjemność. Zmieniła również całkowicie to, co spożywa. Nie nazywa tego dietą, a stylem życia, który doprowadził ją do niesamowitej figury. Zamiast słodyczy i białego pieczywa postawiła na kurczaka, indyka, tuńczyka, owoce i warzywa oraz pełnoziarniste produkty. Nigdy nie liczyła kalorii.

„Czuję, że wiem, czego potrzebuje moje ciało, więc dostosowuję swoje posiłki do tego.” – przyznała.

Zdając sobie sprawę, że przygotowywanie codziennie posiłków może być uciążliwe, postanowiła robić to w jeden dzień. W każdą niedzielę wieczorem zaszywa się w kuchni i przygotowuje dania na cały tydzień. Oprócz tego pije dużo wody, przez co oczyszcza swój organizm z toksyn.

Kassidy postanowiła na bieżąco publikować swoje osiągnięcia, by zmotywować inne kobiety do zmiany stylu życia. Zdaje sobie sprawę, że ciężko stracić wagę, zmotywować się do ćwiczeń i osiągnąć wcześniej założone cele, ale to wszystko jest możliwe! Jej zdjęcia są tego namacalnym dowodem.

Zobacz naszą galerię i niesamowitą metamorfozę Kassidy! >>>

kp

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz