Anna Lewandowska w swoim najnowszym wpisie na Facebooku wspiera mamy, które... dokonują własnych wyborów i pokazuje się z Klarą przy piersi [ZDJĘCIE]

1 sierpnia rozpoczyna się Międzynarodowy Tydzień Karmienia Piersią. Dla wielu znanym mam to dobra okazja do wypowiedzenia się na ten temat w mediach społecznościowych.

Anna Lewandowska karmienie piersią

Anna Lewandowska to znana mama, która stara się wykorzystywać swoją popularność w pożyteczny sposób. W mediach społecznościowych propaguje zdrowy styl życia, zdrowe odżywianie, pokazuje, że najważniejsza w życiu jest miłość i rodzina. Dziś, w dniu, którym rozpoczyna się Międzynarodowy Tydzień Karmienia Piersią, także zabrała głos na Facebooku.

1 sierpnia 1990 roku we Florencji, 29 krajów, w tym Polska, podpisało Deklarację Innocenti w sprawie „Ochrony, Propagowania i Wspierania Karmienia Piersią”. Od tego dnia, każdego roku, z inicjatywy międzynarodowej organizacji World Alliance Breastfeeding Action (WABA), dążącej do upowszechniania karmienia piersią wśród kobiet na całym świecie, obchodzony jest Międzynarodowy Tydzień Karmienia Piersią. Dziś świętuje już ponad 120 krajów! 

W Polsce to także ważny dzień i jego idea odbija się szerokim echem wśród mam. Od samego rana rodzime organizacje propagujące karmienie piersią ślą wszystkim mamom piękne życzenia, tak jak Kraina Mlekiem i Miłością Płynąca:

Do głosu wspierającego mamy w ich wyborach dołączyła się Anna Lewandowska, pokazując pokrzepiającą postawę. Zobaczcie na następnej stronie >>>

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz