Wzruszające spotkanie matki z córką po 7 latach! Co je rozdzieliło? [ZDJĘCIA]

Tragiczne wydarzenie rozdzieliło matkę i córkę na wiele lat.

Marija Kovacević

Serbka Danijela Kovacević w 2009 roku urodziła córeczkę, Mariję. Niestety podczas porodu doszło do poważnego zakażenia, a w konsekwencji sepsy. Młoda mama zapadła w śpiączkę, pozostawiając nowo narodzone dziecko pod opieką rodziców. Kobieta miała otwarte oczy, widziała co się dzieje wokół niej, ale nie rozpoznawała nikogo. Nie mogła też mówić, jeść ani poruszać się. Z roku na rok lekarze nie dawali większych szans Danijeli, która przebywała w wegetatywnym stanie, ale po 7 latach od tego tragicznego wydarzenia doszło do prawdziwego cudu. 25-latka obudziła się, a specjaliści są w szoku, że przeżyła tak długą śpiączkę.

Danijela dostała szansę, by poznać swoją 7-letnią córeczkę Mariję. Od tego czasu dziewczynka nie odstępuje jej na krok. Codziennie po szkole odwiedza mamę w szpitalu, opowiada jej historie, rozśmiesza ją i pociesza, gdy jest smutna.

25-latka przebywa obecnie w ośrodku rehabilitacyjnym w Niemczech. Za 3-miesięczny pobyt zapłaciło serbskie ministerstwo zdrowia, ale to zbyt mało, by Danijela mogła wrócić do zdrowia. Kobieta poczyniła postępy i potrafi samodzielnie trzymać długopis czy siedzieć, ale konieczna jest dalsza rehabilitacja. By kontynuować leczenie rodzina musi zebrać 50 tysięcy euro, czyli około 210 tysięcy złotych. Najbliżsi Danijeli nie zamierzają się poddać i chcą zapewnić młodej mamie odpowiednią rehabilitacji, dzięki której w przyszłości stanie na nogi.

Zobacz wzruszające zdjęcia Danijeli i Mariji! >>>

kp

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz