Modelka fitness Chontel Duncan pokazuje swój brzuch 5 dni po porodzie. Jest... normalny? [ZDJĘCIA]

Zobacz, jak zmieniało się ciało Chontel Duncan w czasie 9 miesięcy ciąży, aż do teraz.

Chontel Duncan

Była finalistka Miss Universe i modelka fitness, Chontel Duncan, trafiła na pierwsze strony gazet na początku kwietnia po tym, jak podzieliła się zdjęciami swojego brzucha po ciąży. W zeszłym tygodniu urodziła synka, Jeremiaha: „Zdrowy i szczęśliwy chłopiec, medycznie wszystko w porządku. Jest bardzo czujny i bardzo silny i zadziwia personel szpitala siłą swoich rączek i szyi.”.

Chontel wrzuciła na Instagram zdjęcie pokazujące jej brzuch zaledwie 5 dni po porodzie.

„Mały Jeremiah przyszedł na świat w 40. tygodniu ciąży. Moje ciało jest delikatne, a czuję się, jakby ktoś użył mnie jako przeciwnika w dwunastu bokserskich rundach. Musi zejść jeszcze obrzęk, a kilka ran czeka na zagojenie się. (…) To dziwne, jak inaczej czuję moje ciało. Nie mogę uwierzyć, że mój brzuch zniknął i już dłużej nie noszę w sobie dziecka. Do pewnego stopnia tęsknię za tym, ale świadomość, że mogę trzymać teraz Jeremiaha w rękach, jest o wiele lepsza. Zastanawiam się, jak moje ciało będzie się zmieniać teraz, tylko przez odpoczynek i odżywianie, skoro nie mogę wrócić do treningów jeszcze przez dłuższy czas. Jestem podekscytowana, ponieważ dostanę więcej czasu na spędzenie go z Jeremiahem, a zdecydowanie mam obsesję na punkcie swojego dziecka! Miah przystosował się jak mistrz, je bardzo dobrze i świetnie śpi. Jestem wdzięczna, że mam tak zdrowe i szczęśliwe dziecko. Czekam na wszystko, co związane jest z rodzicielstwem i jestem ciekawa, jakie zmiany zajdą w moim ciele z upływem czasu.” – napisała pod zdjęciem Chontel.

To chyba idealny moment by przypomnieć, co Chontel Duncan mówiła, gdy była jeszcze w ciąży: „Każda kobieta przechodzi ciążę inaczej i z pewnością nie oznacza to, że robi coś źle, czy niezdrowo. Nie przejmuję się tym, jak moje ciało się zmieni pod wpływem dziecka. Szanuję moje ciało, jestem zdyscyplinowana, dbam o zdrowie i z pewnością nie dążę do rozmiaru XS.”.

Zdecydowanie to samo można powiedzieć na temat tego, w jakim tempie każda z mam traci pozostałości po ciąży.

Zobacz, jak wyglądało ciało Chontel Duncan podczas ciąży, a jak wygląda po urodzeniu synka!

kp

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Eynus
2016-04-05 12:19:50

re: Modelka fitness Chontel Duncan pokazuje swój brzuch 5 dni po porodzie. Jest... normalny? [ZDJĘCIA]

No, no! Jestem pod wrażeniem! Każda mama powinna radzić sobie ze zrzucaniem pozostałości! http://www.babymomstreet.com/diary/my-baby

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz