Modelka Katie Price ma niepełnosprawne dziecko - wiedziałaś o tym?

Internetowi hejterzy obrażali jej chorego syna.

Katie Price

Internauta Aaron Bevin publicznie obrażał 13-letniego syna modelki, Harvey`a, na portalu społecznościowym Facebook. Harvey urodził się z zespołem Pradera-Williego. Chłopak ponadto ma ograniczoną możliwość widzenia i ADHD. Wykorzystując konto na Instagramie, Katie Price podzieliła się ze swoimi fanami obraźliwymi zdjęciami, które były edytowane i publikowane przez różnych ludzi w Internecie, w tym przez Aarona Bevina. Użytkownicy wykorzystywali zdjęcia i dopisywali do nich okrutne komentarze, śmiejąc się z niepełnosprawności Harvey`a i koloru jego skóry. W ciągu kilku godzin, modelka wywołała jeszcze kilku innych trolli – większość ośmieszających postów publikował Aaron Bevin. Katie poprosiła swoich fanów o pomoc w zlokalizowaniu tych „chorych ludzi”. Obiecała, że prędzej czy później, znajdzie osoby, które są za wszystko odpowiedzialne.

Po krótkim czasie od reakcji Katie, Aaron Bevin przeprosił za swoje zachowanie: „Tak dla przypomnienia: to nie ja zrobiłem te zdjęcia Harvey`a Price. Tylko je publikowałem. Chciałbym przeprosić Katie Price i jej rodzinę. To się więcej nie zdarzy. Jestem dobrą osobą wewnątrz i jestem przekonany, że Harvey również jest dobry. To było bardzo niedojrzałe z mojej strony. To się więcej nie powtórzy. Jest mi strasznie przykro. Zgadzam się, że to co opublikowałem było okrutne i to się więcej nie zdarzy. Ludzie, którzy mnie znają wiedzą, że jestem naprawdę kochającą osobą.”.

Richard Lane, szef kampanii charytatywnej dotyczącej niepełnosprawności, powiedział: „Mam nadzieję, że odpowiedzialni za to, wstydzą się swojego zachowania. Nikt nie powinien być napastowany za to, kim jest. Nie tolerujemy takich zachowań w naszych szkołach i na ulicach, nie powinniśmy więc tolerować takiego zachowania także w internecie.”.

Całą nieprzyjemną sytuację poprzedził komentarz Katie Price, odnośnie wyrwanej z kontekstu wypowiedzi na temat jej niepełnosprawnego syna. Modelka przyznała w jednym ze swoich wystąpień, że prawdopodobnie usunęłaby dziecko, gdyby w czasie ciąży wiedziała, że jest niepełnosprawne. Teraz wyjaśnia: „Jestem zdenerwowana, bo ludzie wyrwali z kontekstu to, co powiedziałam. Harvey jest moim życiem i jestem z niego dumna!” – zapewniła, publikując selfie z synem.

Gwiazda przyznała, że nie była przygotowana na to, co przyniosło jej życie - urodziła niepełnosprawnego syna, gdy miała 23 lata. Gdyby zdecydowała się na aborcję, jej decyzja spowodowana byłaby strachem przed nieznanym i faktem, że wszystko działo się, gdy była jeszcze bardzo młoda. Dodała też, że jest szczęśliwa, że nie podjęła złej decyzji: „Teraz, gdybym dowiedziała się jeszcze w ciąży, że moje dziecko będzie niepełnosprawne, na pewno bym je urodziła. Mogłabym nawet adoptować dziecko z niepełnosprawnością. Dopóki nie jesteś w takiej sytuacji, nie wiesz co zrobić.” – powiedziała Katie.

kp

Komentarze (2)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Podpis...
2016-03-13 08:40:58

re: Modelka Katie Price ma niepełnosprawne dziecko - wiedziałaś o tym?

Napisz komentarz...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2016-03-12 16:02:40

re: Modelka Katie Price ma niepełnosprawne dziecko - wiedziałaś o tym?

Może nie jest najlepszą matką na świecie, ale z pewnością kocha swoje dzieci.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz