Modelka Nicole Trunfio z synkiem Zionem na okładce Elle (ZDJĘCIA)

Co robi kobieta karmiąca dziecko piersią na okładce jednego z największych magazynów kobiecych? Odpowiedź znajdziesz w artykule.

Nicole Trunfio

Nicole Trunfio to australijska modelka, która cztery miesiące temu urodziła dziecko. Jest bardzo znana w świecie mody, dlatego magazyn Elle zaprosił ją na sesję zdjęciową uwieńczoną 12 stronami fotografii przedstawiających Nicole i jej synka Ziona, które ukazały się w czerwcowym numerze gazety.

Dlaczego jednak na okładce Elle Nicole pojawiła się w tak dość nietypowej pozie? Okazuje się, że zdjęcie to jest dziełem przypadku! Na niektórych fotografiach Zion i jego mama sa nadzy. Sesja obejmowała także takie zdjęcia. W pewnym momencie maluszek zrobił się głodny, więc Nicole zaczęła go karmić. Fotografowie tak zachwycili się tym widokiem, że postanowili po prostu nie przerywać swojej pracy. Przy wybieraniu zdjęć na okładkę i do środka numeru okazało się, że zdjęcia karmiącej Nicole są bardzo dobre i jak najbardziej na okładkę się nadają.

Nicole mówi, że był to wyjątkowy moment, kiedy zderzyły się jej dwa światy. "Istnieje jedna część mnie, która kocha bycie mamą i druga część, profesjonalna - dla której praca zawodowa jest pasją." - powiedziała.

Co sądzicie o tej wymownej okładce?

DALEJ możecie obejrzeć fotografie z tej pięknej sesji zdjęciowej.

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz