Modelka plus-size krytykowana za publikowanie zdjęć w ciąży! [FOTO]

Tess Holliday niedługo urodzi drugie dziecko. Zobacz, jak wygląda w ciąży!

Tess Holliday

Tess Holliday jest dumną modelką plus-size. Obecnie spodziewa się drugiego dziecka. Kilka dni temu opublikowała zdjęcie, które inne kobiety publikują bez konsekwencji i obaw przed falą hejtu. Na swoje konto na Instagramie wrzuciła fotografię w ciąży. Na zdjęciu jest częściowo naga. Internet natychmiast oszalał, ponieważ Holliday czuje się dobrze w swojej skórze i nie wstydzi swojego ciała.

„Tylko dlatego, że jesteśmy plus-size nie oznacza, że musimy udowadniać, że jesteśmy zdrowe, tak samo jak nie musi tego robić ktoś, kto jest od nas mniejszy.” – podpisała zdjęcie Tess. „Powinniśmy mieć możliwość życia we własnym ciele. Jestem zdrowa, ale moje ciało nie jest ważniejsze niż kogoś, kto nie jest.”.

Kiedy wstawiła zdjęcie, na którym jest w 7. miesiącu ciąży i napisała, że dobrze się wtedy czuła we własnym ciele i to był szczęśliwy okres jej życia, od razu pojawiły się negatywne komentarze. Ludzie przypominali jej jak bardzo otyła i niezdrowa jest.

Czy możemy po prostu czuć się dobrze we własnym ciele? Najwyraźniej nie. Tess Holliday mogłaby być tej samej wielkości i starać się zrzucić wagę. Raz w tygodniu mogłaby płakać na swoim koncie na Instagramie i użalać się nad sobą oraz mówić, jak bardzo nienawidzi swego ciała. Co robiłaby wtedy reszta? Zachęcała ją! Wspierała! Każdy przecież kocha kobietę, która nienawidzi swojego wyglądu. Ale kiedy kobieta czuje się dobrze w swoim ciele i ze swoimi kilogramami, wtedy pojawia się problem i rozpętuje się piekło.

Ludzie nie publikują negatywnych komentarzy pod zdjęciami Tess, by zainspirować ją do zdrowszego życia. Robią to, ponieważ nie mogą znieść faktu, że kocha siebie i swoje ciało!

Kochane Supermamy, pamiętajcie – bez względu na to jaki rozmiar nosicie, jesteście piękne! Wasze ciała przeszły niesamowitą drogę i bezpiecznie przyniosły na świat Wasze maleństwa. Bądźcie za to wdzięczne i nie wstydźcie się swoich krągłości!

Zobaczcie, jak wyglądała Tess przez całą swoją drugą ciążę.

kp

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz