Najbardziej artystyczne ciążowe zdjęcia, jakie kiedykolwiek widziałaś!

Dzieło niemieckiego grafika, Simona Schaffratha - inne niż wszystkie!

Artystyczne ciążowe zdjęcia

Niemiec, Simon Schaffrath ma 27 lat i jest grafikiem. Jego znakiem rozpoznawczym jest kreatywność. Kiedy razem z żoną, Saskią Repp, dowiedzieli się, że zostaną rodzicami, Simon wiedział, że zdjęcia zapowiadające tę szczęśliwą nowinę (i oczywiście dokumentujące rosnący brzuch) muszą być inne niż wszystkie. „Zdecydowaliśmy, że musimy zrobić specjalne i kreatywne zdjęcia” – napisał dla Kulture Magazine.

Mały Theodor miał przyjść na świat w listopadzie, więc jego rodzice każdego tygodnia robili sesję zdjęciową.„Zdjęcia robiliśmy w niedzielę.” – powiedział Schaffrath. „Następnie retuszowałem je za pomocą Photoshopa do środy i planowałem kolejną sesję.” – dodał. Wszystkie scenariusze powstawały przy użyciu bezpiecznych, nietoksycznych i tolerowanych przez skórę farb i innych materiałów. Każde zdjęcie zawiera specjalną wiadomość dla ich syna, Theo, zachęcającą go do cieszenia się chwilą, wytyczania celów i sięgania gwiazd.

„Podczas robienia zdjęć, Theo często kopał w brzuchu mamy, powstawały uszkodzenia w krajobrazie i cały czas musieliśmy je naprawiać. Na bieżąco zdjęcia są oprawiane i ozdabiają pokój Theodora. Nam nie pozostaje nic innego tylko czekać na niego.” – powiedział Simon. Bez wątpienia pokój Theo jest najfajniejszy i najbardziej unikatowy.

Zobacz DALEJ, jakie zdjęcia stworzył Schaffrath wraz z żoną!

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz