Najbardziej niesamowita ciąża na świecie!

Dwie z trójki jednojajowych bliźniaczek są siostrami syjamskimi. Ale to nie wszystko!

Hernandez

Rodzina, o której przeczytasz nie jest nawet jedną na milion, to rodzina, która doświadczyła czegoś po raz pierwszy na świecie, po prostu cudu! Wiele już się słyszało o niesamowitych narodzinach, zdarzających się bardzo rzadko, od wcześniaków, które przetrwały pomimo wszystkich przeciwności, po bliźniaczki różnych ras. Jednak te dzieci są prawdziwym cudem medycznym, jedną z najbardziej niesamowitych historii narodzin, jaka kiedykolwiek się wydarzyła...

Para z Teksasu, Hernandez i Torres, poczęła jednojajowe trojaczki bez używania żadnych środków wspomagających płodność, co zdarza się raz na milion. Te jednojajowe, identyczne siostrzyczki Catalina, Ximena i Scarlett urodziły się w 34. tygodniu ciąży, 16 maja 2015 roku. Dwie z dziewczynek, Ximena i Scarlett urodziły się połączone miednicami, co zdarza się raz na 200 tysięcy urodzeń i niestety, ich szansa na przeżycie nie jest zbyt wysoka. Poza tym niemowlęta wyglądają na zdrowe. Operację rozdzielenia siostrzyczek będzie można przeprowadzić dopiero po 6 miesiącach.

Rodzice uważają, że sposób w jaki ich córeczki przyszły na świat jest cudem, a Bóg właśnie ich wybrał, aby mogli się zaopiekować tymi niesamowitymi dziećmi. Rodzice są nieustannie atakowani przez ciekawską prasę, przede wszystkim ze względu na to, że jest to całkowicie `świeża` sprawa. Rodzice jednak potrzebują teraz spokoju i chcą się całkowicie skupić na dzieciach.

W planach jest operacja rozdzielenia bliźniąt, która odbędzie się na Florydzie, jeśli wszystkie wyniki badań dziewczynek będą dobre. Hernandez i Torres byli zachwyceni, kiedy dowiedzieli się, że spodziewają się trójki dzieci. Ale kiedy okazało się, że dwoje z dzieci jest połączone, podekscytowanie zmieniło się w strach. Oboje zgodnie twierdzą, że nie bali się problemów z ich wychowaniem czy ich wyglądem, ale najbardziej bali się tego, że dziewczynki mogą umrzeć.

Rodzice spędzili w szpitalu ponad 2 miesiące w oczekiwaniu na poród. Mimo wszelkich trudności są absolutnie zakochani w dziewczynkach i cieszą się każdą chwilą spędzoną z nimi. Tysiące ludzi – my także – trzymają kciuki za nich i za ich maleńkie córeczki!

Zobaczcie zdjęcia na następnych stronach.

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz