Znana piosenkarka pokazała, jak karmi piersią. Piękne zdjęcie!

Takie zdjęcie wśród polskich gwiazd to rzadkość...

Natalia Kukulaska

Różnie nam "droga mleczna" się plecie. Jedne mamy karmią długo, nawet kilka lat, nie czując się przy tym w żaden sposób ograniczone czy obciążone - psychicznie i fizycznie. Ale są też mamy, którym poranione brodawki, niekontrolowany wyciek pokarmu czy ograniczenie wolności tak uprzykrzają życie i proces karmienia naturalnego, że poddają się po kilku lub kilkunastu dniach czy tygodniach. Niektóre mamy z różnych przyczyn w ogóle nie mogą karmić, chociaż czasem bardzo tego chcą. Żadnej z mam nie można posądzać o nieczyste intencje czy mówić, że mniej kochają swoje dzieci, bo - albo karmią za długo albo karmią za krótko albo wcale. Sytuacja każdej mamy jest inna i bardzo osobista.

Niemniej cieszy fakt, że panuje powszechna moda na karmienie piersią i że angażują się w promocję karmienia naturalnego także osoby, które mają realny wpływ na panujące trendy. Takimi osobami są niewątpliwie gwiazdy i celebrytki. Wiele znanych mam daje się „przyłapać” na karmieniu fotoreporterom lub same zamieszczają swoje fotki, zrobione podczas karmienia, w serwisach społecznościowych. Taki "trend" nie jest jeszcze zbyt popularny wśród polskich artystek, dlatego cieszy każda taka promocja karmienie piersią w sieci.

Waśnie na Instagramie pojawiło się piękne zdjęcie Natalii Kukulskiej z córką. Kukulska chętnie dzieliła się w sieci przygotowaniami do narodzin trzeciego dziecka, teraz pokazała, jak karmi małą Laurę piersią. Piosenkarka, choć powróciła szybko do pracy, maluszek jej towarzyszy w studiu nagrań i na planie teledysku. Trzeba przyznać, że to przepiękna fotografia!

Czytaj też: Piękne, sławne i bogate. W obliczu macierzyństwa są takimi samymi kobietami, jak my wszystkie >>>

db

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz