Natalia Siwiec urodziła córeczkę!

Mariusz Raduszewski zdradził, jak para dała na imię dziecku.

Natalia Siwiec urodziła

Natalia Siwiec bardzo długo ukrywała ciążę przed mediami. Aktywna do tej pory w mediach społecznościowych celebrytka, starała się na wszelkich fotografiach ukryć rosnący brzuszek. Modelka zrezygnowała z publicznych wyjść i skupiła się na przygotowaniach do nowej roli.

Jak donoszą serwisy plotkarskie, Natalia w poniedziałek urodziła córeczkę. Imię dziecka zdradził partner Siwiec i ojciec dziecka, Mariusz Raduszewski. Przed porodem pojawiły się plotki, że będzie to Helenka. Okazuje się, że para wybrała jednak oryginalne imię - Mia.

Jeszcze w ciąży Siwiec zapowiedziała, że nie będzie pokazywać dziecka w mediach społecznościowych:
"Nie czuję takiej potrzeby. A wręcz przeciwnie, to jest jakby zupełnie inna istota, zupełnie oddzielna istota i ja nie będę decydowała o jej życiu, pokazywała jej i eksponowała tylko dlatego, że jest moją… no, moim dzieckiem" – stwierdziła Siwiec. Jak myślicie, wytrwa w tym postanowieniu?

Ostatnią informacją o dziecku, jaką zamieściła modelka było zdjęcie z zestawem do pobrania krwi pępowinowej. Oświadczyła, że chce pozyskać i przechowywać krew pępowinową.

"Wolę chuchać na zimne i pozyskać krew pępowinową malucha. Oby nigdy nie była potrzebna ... #polskibankkomorekmacierzystych" - napisała pod zdjęciem Natalia Siwiec.

Pod postem rozgorzała dyskusja na ten temat. Część pochwaliła Siwiec, inni stwierdzili, że to jedynie reklama.

Czytaj też: Krew pępowinowa - przechowywać czy nie? >>>

db

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz