Natalia Siwiec jest w ciąży! Jak bardzo widać brzuszek i czy wiadomo już, jakiej płci jest dziecko? [ZDJĘCIA]

Ciąża jest już zaawansowana, choć brzuszek malutki.

Natalia Siwiec

- Bardzo bym chciała zostać mamą. Myślę o tym coraz częściej. Myślę, że za rok z mężem zaczniemy się już o nie starać, a za dwa lata będę szczęśliwą mamą. W tym roku jeszcze nie planuję zajść w ciążę. Oczywiście gdyby to się stało, to bym się cieszyła, ale teraz jest na to za wcześnie. Skupiam się na karierze i gdybym miała zajść w ciążę, to tylko przypadkiem - tak o swoich planach Natalia Siwiec mówiła w 2013 roku gazecie "Fakt". 

Wszystko wskazuje na to, że marzenia celebrytki ziszczą się lada moment, bo jak już oficjalnie wiadomo, Natalia jest w... 5 miesiącu ciąży! Najpierw na początku miesiąca jej mąż, Mariusz Raduszewski, zamieścił na Instagramie wszystko mówiący post, a wczoraj, na imprezie Plejady pojawiła się sama Natalia nie próbując już absolutnie tuszować ciążowego brzuszka. 

W sieci pojawiły się też spekulacje na temat płci mającego się narodzić maleństwa. Naszym zdaniem, nie ma tu co spekulować, bo hashtagi w poście męża Natalii na Instagramie były nader oczywiste. Zobaczcie >>>

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz