`Nie drażnij ciężarnej`, czyli prawdziwe ostrzeżenie dla wszystkich tatusiów [GRAFIKI]

Ściągawka dla partnerów ciężarnych kobiet.

ciąża

Ciąża to wielka zmiana w życiu kobiety. Jednak dwie kreski na teście ciążowym oznaczają zmiany nie tylko dla ciebie, ale również dla twojego partnera. I nawet jeżeli ciąża była w pełni planowana, różowe kreseczki wyczekiwane, a on nie był zdziwiony – najbliższy czas i tak go zaskoczy.

Pierwszą niespodzianką będą mdłości. I chociaż wszystko, co nieprzyjemne dotyczyć będzie Ciebie, On może nie do końca umieć się w tym odnaleźć. Może chcieć Ci ulżyć, ale nie mieć pojęcia w jaki sposób. Może też panikować, doszukując się w tym jakichś nieprawidłowości, a najchętniej w ogóle, to po każdym epizodzie w toalecie, pędzić na izbę przyjęć.

Kolejnym zaskoczeniem może okazać się dla niego twoja wzmożona potrzeba snu. Nie zważając na porę dnia czy nocy – drzemka i już!

Jako największe zaskoczenie większość mężczyzn wskazuje jednak nic innego, jak właśnie ciążowe zachcianki. Krążą niemal legendy o torcie czekoladowym z ogórkami kiszonymi czy śledziem z bitą śmietaną. Może się okazać, że i Was przygotowywanie takich połączeń spotka. Nie powinno to Twojego partnera dziwić ani niepokoić, dopóki ograniczysz się do wszystkiego, co jadalne.

Bardzo wielu mężczyzn zaskakuje też sposób, w jaki zmienia się ciało. Ciążowy brzuszek czy zmiana wielkości piersi są na pozór oczywiste. Większy niepokój i zainteresowanie budzą zwykle opuchnięte dłonie czy stopy.

Drażliwość, euforia, wybuchowość, apatia, a to wszystko naraz lub zamiennie? Tutaj, mówiąc kolokwialnie, mężczyźni wymiękają. W większości przypadków kompletnie nie radzą sobie w momencie, gdy kobieta płacze.

Oto instrukcja dla panów, jak obchodzić sie z ciężarną >>>

Komentarze (4)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
2016-10-29 19:42:36

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
lenka
2016-10-28 17:37:35

Myślę że Pan Szowinista tylko udaje , w domu pewno jest pod pantoflem swojej kobiety tak jest najczęściej , a jeżeli się mylę to może Pan się zamieni przeżyje ciążę i poród , jest przecież możliwość podłączenia Pana do odpowiedniej aparatury symulujacej bóle porodowe ciekawe jak długo by pan wytrzymał . Co do ciąży zgadzam się dokładnie z tymi radami :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Ciężarówka
2016-10-28 08:40:49

Niektóre grafiki można traktować z przymrużeniem oka, bo np. nie twierdzę, żebym miała zawsze rację i była najważniejsza na świecie. Ale cześć się zgadza. A współczuję partnerce pana, który tu się już wypowiadał, pieprzony szowinista. Flagowy przykład faceta, który uważa, że ciąża i poród to pestka.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
szowinista
2016-10-27 22:56:13

Gorszych feministycznych pierdół w życiu nie czytałem..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz