Nie uwierzysz ile dzieci urodziła ta fit mama! [ZDJĘCIA]

Kobieta wstaje codziennie o 5 rano, by ćwiczyć.

Simone Gately

Simone Gately ma 34 lata i mieszka w Halifax, w Wielkiej Brytanii. Jest mamą piątki dzieci – wszystkie są w wieku poniżej 9 lat. Mimo tego, ta zapracowana mama dalej znajduje czas na dwa treningi dziennie? Jak to robi?

Dzień Simone zaczyna się o 5 rano treningiem na siłowni. Następnie spaceruje z psem lub wędruje. Często wykorzystuje własne dzieci jako ciężary przy przysiadach i pompkach. Kobieta twierdzi, że jej imponująca sylwetka i reżim treningowy nie wyklucza jej życia. Chce pokazać innym mamom, że nie ma żadnego usprawiedliwienia dla tłuszczyku, który został po ciąży.

Simone, jej mąż Paul i dzieci: 2-letnia Minnie, 5-letnia India, 6-letnia Blossom, 7-letni Chester i 9-letnia Summer ćwiczą razem. Rodzice od wczesnych lat zachęcali swoje dzieci do długich spacerów.

„Podczas mojej pierwszej ciąży z Summer jadłam za dużo, przez co byłam przynajmniej 18 kilogramów za ciężka.” – powiedziała Simone. „Wkrótce po porodzie szybko wróciłam do rozmiaru sprzed ciąży, a 10 miesięcy później wyszłam za mąż za Paula.”.

Od tego czasu Simone jeszcze 4-krotnie zachodziła w ciążę i mimo tego, że jej brzuch jest rozciągnięty, kobieta wypracowała figurę, o której marzyła.

„Chciałabym pokazać innym kobietom, że nie muszą żyć w siłowni i pozwolić, by ćwiczenia zdominowały ich życie, aby mieć płaski brzuch i dobre mięśnie.” – przekonywała Simone.

Kobieta często używa dzieci jako ciężarów przy niektórych ćwiczeniach, co bardzo lubią. Mimo piątki dzieci, dzięki ćwiczeniom i zdrowemu odżywianiu Simone ma dużo energii i potrafi znaleźć czas tylko dla siebie.

„Jem dużo świeżej żywności, unikam wszystkiego, co przetworzone. To sprawia, że nie tylko wyglądam lepiej, ale i czuję się dużo lepiej.” – przyznała Simone.

Zobacz, jak wygląda ciało tej fit mamy!

kp

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz