Nie uwierzysz, w którym miesiącu ciąży jest ta gwiazda Instagrama! [FOTO]

Zobacz, jak zmieniało się ciało modelki w czasie ciąży!

Hannah Polites

Hannah Polites jest modelką i wielbicielką fitnessu. Obecnie znajduje się w 7. miesiącu ciąży. Patrząc jednak na jej brzuch ciężko sobie wyobrazić, że już niedługo będzie rodzić!

Na powyższym zdjęciu była na początku 6 miesiąca, a jej mały brzuszek przypominał bardziej efekt zbyt obfitego posiłku niż ciążę. To wcale nie oznacza jednak, że przyszła mama nie dba o siebie i swojego maluszka.

To kolejny dowód na to, że nie ma reguły, jak powinien wyglądać brzuch w ciąży. Niektóre kobiety mają po prostu mniejsze, a inne większe i w obu przypadkach nie oznacza to, że któraś się gorzej odżywia lub zaniedbuje zdrowie. Mimo tego, zawsze znajdą się internetowi „specjaliści” i „lekarze”, którzy wyrażą swoją negatywną opinię.

„Nie biorę negatywnych uwag do serca zwłaszcza, że podejmuję świadome decyzje, jeśli chodzi o odżywianie i ćwiczenia w czasie ciąży i macierzyństwa.” – przekonuje Hannah. „Dla przypomnienia, lekarze powiedzieli mi, że dziecko jest zupełnie zdrowe.”.

Polites jest nie tylko wielbicielką zdrowego odżywiania i sportu, ale również przeszkoloną położną. Istnieje więc bardzo duża szansa, że wie co zrobić, by utrzymać zdrową ciążę. Jej zaangażowanie na rzecz zdrowego stylu życia może jej tylko pomóc.

„Nie liczę kalorii i nie stosuję modnych diet. Wierzę w odżywianie mojego ciała naturalnymi produktami. Uwielbiam kupować świeże, lokalne produkty ze sklepów głównie na lokalnych rynkach.” – napisała na swojej oficjalnej stronie internetowej przyszła mama.

Chociaż wiele osób sądzi, że jej brzuch jest zbyt mały na ten etap ciąży, w rzeczywistości jej dziecko jest o 20 proc. większe niż średnio dzieci w tym miesiącu życia prenatalnego.

„Nadal będę dodawać zdjęcia mojego ciała ponieważ uważam, że to ważne, by być pozytywnych wzorem do naśladowania w społeczności. Moje życie może konfrontować z życiem innych kobiet, ponieważ moje wybory różnią się od ich wyborów, ale właśnie taka jestem i każdy jest mile widziany, by dzielić się swoimi życiowymi wyborami.” – zakończyła Hannah.

Zobacz, jak zmieniało się ciało modelki w czasie ciąży!

kp

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
2016-06-26 01:53:06

anonim

nie podniecajcie się tak, nie jestem modelką, również dbam o siebie i mam mniejszy brzuch w 8 miesiącu niż ona, tak wiec nie tylko modelki mają taki wygląd:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz