Zobacz przerażające zdjęcia małej dziewczynki, które powstały w szczytnym celu [FOTO]

Stephen ma nadzieję, że dzięki jego fotografiom ludzie będą bardziej świadomi tego, jak ważne jest, by zostać dawcą szpiku kostnego.

Stephen i Hannah

32-letni Stephen z Dublina, tata 18-miesięcznej dziewczynki o imieniu Hannah, postanowił wprawić żonę i przyjaciół w stan przedzawałowy. Na swój profil na Imgur wrzucił serię zdjęć, które mrożą krew w żyłach. Przedstawiają one jego córeczkę w skrajnie niebezpiecznych sytuacjach. Oglądając te fotografie można tylko wkoło zadawać sobie jedno pytanie: Jak to jest możliwe?

Okazało się, że wszystkie ujęcia powstały przy użyciu Photoshopa. Dzięki jego magii możemy oglądać małą Hannę prowadzącą samochód na autostradzie, bawiącą się nożami czy siedzącą na płocie nad wodą.

„Uznałem, że umiejscowienie kogoś tak delikatnego w tak niebezpiecznych sytuacjach będzie zabawne.” – wyjaśnił Stephen.

Seria tych spektakularnych zdjęć powstała nie bez powodu. 18-miesięczna Hannah cierpiała na bardzo rzadkie zaburzenie immunologiczne, zespół hemofagocytowy (HLH). 6 miesięcy ze swojego pierwszego roku życia spędziła w szpitalu przechodząc przez chemioterapię i przeszczep szpiku kostnego, który jest jedynym możliwym lekarstwem w przypadku tej choroby. Spośród 27 milionów dawców tylko trzech pasowało, a ostatecznie swój szpik ofiarowała anonimowa kobieta z Niemiec. Stephen ma nadzieję, że dzięki jego zdjęciom ludzie będą bardziej świadomi tego, jak ważne jest, by zostać dawcą szpiku kostnego.

„Odkąd przestała być w izolatce nadrabiamy wszystko, co ją ominęło i robimy różne zabawne rzeczy. To świetny sposób na spędzanie wspólnie czasu.” – zakończył mężczyzna.

Zobacz mrożące krew w żyłach zdjęcia Stephena! >>>

kp

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz